Zamknij

Pamela Anderson i Paris Hilton zagrają w horrorze o pandemii COVID-19. Kiedy premiera?

09.04.2021 15:20
Pamela Anderson i Paris Hilton zagrają w horrorze o pandemii COVID-19. Kiedy premiera?
fot. ABACA/Abaca/East News; face to face/FaceToFace/REPORTER/ East News

Pamela Anderson i Paris Hilton wystąpią u boku Ashley Benson w slasherze o pandemii koronawirusa. Co już wiemy o "18 & Over"?

"18 & Over" ma być horrorem, którego akcja rozrywać się będzie w trakcie pandemii koronawirusa. Co już wiemy o produkcji i kiedy możemy spodziewać się premiery? Pierwsze szczegóły poniżej.

"18 & Over" - gwiazda "Słodkich kłamstewek" w horrorze o pandemii COVID-19?

Choć nie poznaliśmy jeszcze szczegółów fabularnych filmu "18 & Over", zgodnie z zapowiedzią, ma on opowiadać o krwawej nocy na przedmieściach objętych kwarantanną. Całość nawiązywać będzie oczywiście do pandemii COVID-19.

Za produkcję odpowiadają studia Hercules, Purpose FIlm, Artemis Pictures i Rhea Films, a pomysłodawczynią i odtwórczynią głównej roli jest Ashley Benson. Aktorka znana jest głównie z roli Hanny Marin w serialu "Pretty Little Liars" (pol. "Słodkie kłamstewka") oraz występów w "Spring Breakers" i jednej z odsłon serii "Dziewczyny z drużyny".

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

"18 & Over" - kiedy premiera?

Na obecną chwilę nie ujawniono przewidywanej daty premiery filmu "18 & Over". Wiemy natomiast, że za reżyserię odpowie Jimmy Giannopoulos, a scenariusz napisze Diomedes Raul Bermudez.

W obsadzie, u boku Benson, znaleźli się również: Paris Hilton, Pamela Anderson, Jon Foster, Jake Weary, Sky Ferreira, Luis Guzman, Winnie Harlow, G Easy, Duke Nicholson, A$AP Nast oraz John Robinson.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Deadline.com