Zamknij

"Co w duszy gra" - powstanie spin-off oscarowego filmu studia Pixar. Kiedy premiera?

22.04.2021 14:10
22 Vs. Earth - kadr z filmu Pixar
fot. Disney+/materiały prasowe

Co w duszy gra- nominowana do Oscarów 2021 animacja studia Pixar doczeka się spin-offu. Krótkometrażowy film "22 Vs. Earth" trafi na platformę Disney+.

"Co w duszy gra" to kolejna doceniona przez widzów i krytyków animacja studia Pixar. Produkcja została nominowana do Oscarów 2021 jako najlepszy film animowany. Niebawem zobaczymy dalsze losy jednej z bohaterek produkcji.

"22 Vs. Earth" - spin-off "Co w duszy gra" trafi na Disney+

Studio Pixar słynie nie tylko ze swoich kinowych filmów animowanych, ale również krótkometrażówek. Już niedługo zobaczymy kolejną z nich. Rozwinięcie wątku głównej bohaterki "Co w duszy gra" trafi na platformę Disney+.

Jak podaje Deadline, krótkometrażowy spin-off oscarowej produkcji będzie nosił tytuł "22 Vs. Earth". Film skupi się na losach tytułowej 22 - duszy, która nie chciała trafić na Ziemię. W animacji zobaczymy więc wydarzenia sprzed fabuł filmu "Co w duszy gra" i spotkania z Joe Gardnerem. W roli tytułowej powróci fenomenalna Tina Fey, która ponownie użyczy głosu zbuntowanej duszy.

Reżyserem filmu jest weteran studia Pixar Kevin Nolting. Twórca opowiedział o swoim ostatnim przedsięwzięciu.

Tworząc "Co w duszy gra", rozmawialiśmy o tym, dlaczego jedna z dusz nie chce żyć na Ziemi, ale ostatecznie ten wątek nie pasował do tego filmu. "22 Vs. Earth" było okazją do zbadania niektórych pytań pozostawionych bez odpowiedzi, między innymi, dlaczego 22 była tak cyniczna. Sam jestem osobą dość cyniczną, więc wydawało mi się, że to idealny materiał na krótkometrażowy film. (...)

Myślę, że nowe dusze sprawiają, że film krótkometrażowy będzie bardzo zabawny - kontrast ich czystej niewinności i zachwytu z cynicznymi oczekiwaniami 22. Nowe dusze są tym, czym kiedyś była 22, zanim wybrała inną ścieżkę - czysto niewinnymi, pustymi tablicami, czekającymi, by doradcy kierowali je w kierunku podróży do portalu na Ziemię. 22 widzi w tym okazję i próbuje narzucić nowym duszom swój sposób myślenia.

W nadchodzącej produkcji, 22 nie tylko sprzeciwi się istotom zarządzającym nowymi duszami, ale również weźmie pod swoje skrzydła 5 małych duszyczek, które dołączą do jej rebelii. Sytuacja doprowadzi do nieprzewidzianego obrotu spraw, który unaoczni głównej bohaterce sens życia.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku

"22 Vs. Earth" - kiedy premiera na Disney+?

Spin-off "Co w duszy gra" trafi na platformę Disney+ już 30 kwietnia 2021 roku. Polscy fani filmów Pixara niestety będą musieli poczekać dłużej na obejrzenie "22 Vs. Earth", ponieważ serwis jest wciąż niedostępny w naszym kraju i na razie nie wiadomo, kiedy zostanie uruchomiony.

RadioZET.pl/Dealine
Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET