Zamknij

Blanka Lipińska oferuje role w kontynuacji "365 dni"! Co trzeba zrobić, by zagrać w "Ten dzień"?

19.07.2021 10:40
Blanka Lipińska oferuje role w kontynuacji "365 dni"! Co trzeba zrobić, by zagrać w "Ten dzień"?
fot. materiały prasowe NEXT FILM

"365 dni" doczeka się ekranowej kontynuacji, do której zdjęcia wciąż trwają. Jeśli marzy wam się rola w ekranizacji głośnej powieści Blanki Lipińskiej, mamy dobre wieści. Właśnie ogłoszono nabór do ról drugoplanowych. 

"365 dni" to kontrowersyjna polska produkcja, która (głównie za sprawą dystrybucji przez platformę Netflix) okazała się międzynarodowym hitem. Choć krytycy nie pozostawili suchej nitki na dziele Blanki Lipińskiej, Barbary Białowąs i Tomasza Mandesa, film cieszył się dużą popularnością wśród widzów. Nic zatem dziwnego, że podjęto decyzję o nakręceniu kontynuacji (w końcu książkowa historia "miłości" Laury i Massimo stanowi trylogię). Zdjęcia do filmu "Ten dzień" trwają, a Blanka Lipińska ogłosiła nabór do epizodycznych ról. Postawiła jednak konkretne warunki.

"365 dni": Blanka Lipińska oferuje role w kontynuacji filmu

Blanka Lipińska, czyli autorka pierwowzoru "365 dni" i współautorka scenariusza, ogłosiła na swoim Insta Story, że poszukuje "MEGA atrakcyjnych dziewczyn - szczupłych i super zadbanych" do epizodycznych ról w filmie "Ten dzień". Pojawiła się także oferta dla panów po 50. roku życia, którzy będą mieli okazję wcielić się w role gangsterów.

Zgodnie z ogłoszeniem opublikowanym przez Blankę Lipińską, praca obejmowałaby nagrania nocne w Krakowie w dniach 20 i 21 lipca 2021 roku. Jeśli zatem marzy wam się rola w kontynuacji "365 dni" i spełniacie wymagane warunki, musicie tylko wysłać zgłoszenie z danymi, wiekiem, numerem telefonu oraz zdjęciami na adres wskazany przez autorkę - justyna@sceneria.com.pl.

ZOBACZ TAKŻE: Duffy ostro o "365 dni" Blanki Lipińskiej. "Zniekształca i bagatelizuje przemoc seksualną"

"Ten dzień": kiedy premiera sequela "365 dni"?

Na obecną chwilę nie wiemy, kiedy "Ten dzień" trafi na ekrany. Wiemy jedynie, że kontynuacja "365 dni" zadebiutuje w 2022 roku i będzie produkcją Netflix Originals, gdyż gigant streamingowy postanowił wziąć realizację sequeli pod swoje skrzydła. Za reżyserię znów odpowiedzą Barbara Białowąs i Tomasz Mandes, zaś scenariusz został opracowany wspólnymi siłami przez Mandesa oraz Blankę Lipińską i Mojcę Tirs.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Instagram.com/blanka_lipinska/Netflix