Zamknij

365 dni: Blanka Lipińska pokazała plakat filmu. "Jest gorąco!"

Patrycja Chudolińska
31.12.2019 10:35
Blanka Lipińska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Blanka Lipińska opublikowała pierwszy plakat filmu "365 dni". Ekranizacja odważnego bestselleru o sycylijskim mafiozie i jego ukochanej trafi do kin już 7 lutego 2020.

365 dni: Blanka Lipińska pokazała plakat

Blanka Lipińska sprytnie buduje napięcie i bardzo powoli ujawnia informacje o ekranizacji "365 dni". Przez długi czas nie zdradzała, kto wcieli się w filmie w najważniejsze postacie. Obsada została przedstawiona fanom dopiero na początku grudnia tego roku - rolę Laury zagra Anna Maria Sieklucka, natomiast w postać Massimo wcieli się Michele Morrone.

Film będzie miał swoją premierę kinową już za miesiąc. 7 lutego 2020 roku fanki erotycznej powieści Lipińskiej będą mogły przeżyć ponownie uwielbianą historię, tym razem na ekranie. Teraz Blanka Lipińska ujawniła pierwszy plakat. Okazuje się, że jest naprawdę odważny i ostry.

- To był wspaniały rok. Po brzegi wypełniony pracą. Jestem wdzięczna... za każdy dzień, który minął. Za każdy popełniony błąd. Za każdą zdobytą nagrodę. Za każdą bolesną lekcję. Za każdy pobity rekord. Za każde spełnione marzenie. Za każdy sukces. Za każde doświadczenie. Dziękuję Wam za to wszystko! To dzięki moim fanom mogę zmieniać siebie, ludzi, świat. Jesteście moją motywację, moim wsparciem, moją armią. I obiecuję, że w roku 2020... będę biegła jeszcze szybciej... sięgała wyżej... i patrzyła dalej. CUDOWNEGO NOWEGO ROKU! Oby ten rok, który minął, był gorszy od tego, który nadchodzi... A nadchodzi NOWE - napisała pod opublikowanym zdjęciem autorka.

Na plakacie "365 dni" widzimy nagą Laurę, która unosi ręce i rozchyla namiętnie usta. Massimo, stojący z tyłu, trzyma kobietę za biust, a ustami dotyka jej szyi. Plakat utrzymany jest w ciemnych i ciepłych barwach. Trudno uniknąć skojarzeń z innym filmem o podobnej tematyce - "50 twarzy Greya".

365 dni: kiedy pierwszy zwiastun?

Blanka Lipińska ujawniła w relacji na InstaStory, że już niedługo jej fanów czeka kolejna niespodzianka. Po Nowym Roku przedstawiony zostanie pierwszy trailer "365 dni".

- Już niebawem powiemy wam, kiedy będziecie mogli zobaczyć trailer - zdradziła.

Fani są zachwyceni pierwszym plakatem "365 dni". Z niecierpliwością wyczekują na film.

- Gratulacje Blanka! Ciężka praca popłaca, no i czekamy na 7 lutego.

- Plakat jest hot!

- Zakochałam się w tym plakacie.

A wy co myślicie?

Zagłosuj

Czekasz na film "365 dni"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh