Zamknij

Michele Morrone o kontynuacji "365 dni". Kiedy druga część? Massimo zdradza szczegóły

12.01.2021 15:35
Michele Morrone w filmie "365 dni"
fot. Everett Collection/East News

Michele Morrone zagra w kontynuacji "365 dni" na podstawie powieści Blanki Lipińskiej. Przystojny Włoch wcielający się w rolę Massima zdradził, kiedy rozpoczną się zdjęcia do ekranizacji bestsellera "Ten dzień".

Michele Morrone zdobył popularność w Polsce dzięki roli Massima w filmie "365 dni" na podstawie powieści Blanki Lipińskiej. Postać władczego bossa mafii, który nawiązuje perwersyjny romans z Laurą Biel (Anna Maria Sieklucka) wyniosła go na szerokie wody show-biznesu i sprawiła, że przystojny Włoch dostał propozycję z Hollywood.  

Film "365 dni" w reżyserii Barbary Białowąs pojawił się na Netflixie i mimo miażdżących recenzji bił rekordy oglądalności. Dzieło skrytykował m.in. prestiżowy serwis Variety, wytykając twórcom absurdalną historię i infantylne charaktery głównych postaci. Inni zarzucali filmowi promowanie kultury gwałtu. Michele Morrone również niepochlebnie wypowiedział się o przemocowych zachowaniach Massima, ale mimo to nie zamierza rezygnować ze współpracy z erotyczną pisarką z Polski.

Michele Morrone skrytykował postać Massima: "Jego zachowanie jest nie do przyjęcia" 

365 dni: Michelle Morrone o rozpoczęciu zdjęć do drugiej części 

Blanka Lipińska zapewniła, że powstanie kontynuacja "365 dni". Druga część będzie oparta na powieści "Ten dzień". W rolach głównych ponownie pojawią się Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone. Data premiery kolejnej części filmowego erotyku nie jest znana, ale na pewno produkcja nie trafi do kin w tym roku. Jak zdradza Michele Morrone, ekipa dopiero przymierza się do zdjęć.

Włoch nie chciał ujawniać zbyt wielu informacji, ale w ostatnim Instastory powiedział, że wchodzi na plan w maju. Wygląda na to, że na efekty trzeba będzie trochę poczekać.

Tymczasem Blanka Lipińska święci sukcesy na zagranicznych rynkach. Powieść "365 dni" niedawno trafiła do Ameryki Południowej, prawdziwej mekki oper mydlanych opartych na takich historiach jak ta o Laurze i Massimie. Jednocześnie pisarka zdementowała doniesienia, że pisze kolejną powieść z cyklu. 

Lubisz "365 dni"? Netflix ma dla ciebie więcej! 5 filmów tego typu, które musisz zobaczyć