Zamknij

Gwiazda "365 dni" pokazała gołe pośladki. Jej pupa robi wrażenie [FOTO]

Judyta Wanicka
17.12.2019 22:03
Natalia Janoszek
fot. Instagram:@nataliajanoszek

Natalia Janoszek rozebrała się na stoku. Aktorka wcielająca się w rolę Karoliny w filmie "365 dni" Blanki Lipińskiej odsłoniła ponętne pośladki i pochwaliła się zdjęciem na Instastory. Trzeba przyznać, że ciało gwiazdy "365 dni" prezentuje się imponująco.

Natalia Janoszek z "365 dni" nago na Instagramie 

Natalia Janoszek zagra Karolinę w ekranizacji bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej "365 dni". Początkowo to ją wskazywano na główną gwiazdę produkcji, lecz na początku grudnia wyjaśniło się, że w Laurę Biel wcieli się Anna Maria Sieklucka. Tymczasem bollywoodzka aktorka stara się, by o niej również było głośno. Natalia Janoszek odsłoniła krągłe pośladki na stoku w Val Thorens i pochwaliła się zdjęciem na Instastory. 

gwiazda 365
fot. Instastory:@nataliajanoszek

Kim jest Natalia Janoszek, czyli Karolina z "365 dni"?

Natalia Janoszek ma 29 lat i pochodzi z Bielska-Białej. Za granica robi karierę jako modelka, aktorka oraz tancerka. Od 2009 roku regularnie bierze udział międzynarodowych konkursach piękność. W 2012 roku zdobyła tytuł Supermodel Poland i została wyróżniona w konkursie Supermodel International w Tajlandii. W 2013 dostała się do finałowej dwunastki Miss Bikini Universe w Chinach. Ponadto Natalia Janoszek odnosi sukcesy w Bollywood. Zagrała w takich produkcjach jak: "Dreamz", "Flame", Death Rang" i "The Green Fairy". Wkrótce po raz pierwszy będzie można ją zobaczyć w polskiej produkcji. Blanka Lipińska powierzyła Natalii Janoszek rolę Karoliny w filmie "365 dni" nakręconym na podstawie erotycznej powieści o tym samym tytule. 

Zagłosuj

Wybierasz się do kina na "365 dni"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw