Zamknij

"365 dni": kiedy premiera kolejnej części? Blanka Lipińska zdradziła szczegóły

08.01.2021 16:00
"365 dni": kiedy premiera kolejnej części? Blanka Lipińska zdradziła szczegóły
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ East News

"365 dni" na podstawie powieści Blanki Lipińskiej to międzynarodowy hit. Kiedy możemy spodziewać się premiery 2. części filmu? Autorka książek uchyliła rąbka tajemnicy.

"365 dni" to film kontrowersyjny, acz niezwykle popularny. Ekranizacja powieści Blanki Lipińskiej cieszyła się taki dużym zainteresowaniem, że zapracowała na miano najpopularniejszego filmu 2020 roku w serwisie Netflix. Nic więc dziwnego, że internet zalewają pytania fanów, którzy chcą wiedzieć, kiedy premiera 2. części. 

"365 dni" - kiedy premiera kolejnej części? 

Kontynuacja filmowej wersji "365 dni" oparta zostanie na książce "Ten dzień", również autorstwa Blanki Lipińskiej. Pisarka udzieliła wywiadu dla Dzień Dobry TVN, w którym zdradziła, iż praca na planie sprawia jej niewymowną przyjemność.

Zobacz także

Co jednak z premierą kolejnej części filmu? Jeśli czekacie na kontynuację "365 dni", musicie uzbroić się w cierpliwość. Do debiutu nie dojdzie w tym roku.

Premiera nie odbędzie się w tym roku, w tym roku wchodzimy na plan.

Blanka Lipińska dla Dzień Dobry TVN

"365 dni" - gdzie oglądać film?

Film "365 dni" dostępny jest na platformie Netflix. W rolach głównych występują Anna-Maria Sieklucka oraz Michele Morrone. Za reżyserię odpowiadają Barbara Białowąs i Tomasz Mandes.

Zobacz także