Zamknij

39 i pół tygodnia: Tomasz Karolak szczerze o roli w serialu. "Ingerowałem w scenariusz" [WIDEO]

Maciej Friedrich
26.08.2019 15:38
39 i pół tygodnia: Tomasz Karolak szczerze o roli w serialu. "Ingerowałem w scenariusz" [WIDEO]
fot. radiozet.pl

Tomasz Karolak był jednym z gości prezentacji jesiennej ramówki stacji TVN. Po wakacjach obejrzymy serial "39 i pół tygodnia", kontynuację popularnego przed laty "39 i pół". Aktor opowiedział, jakie emocje towarzyszyły mu na planie produkcji, w której gra główną rolę.

"39 i pół tygodnia" to kontynuacja popularnego przed laty serialu "39 i pół". Tomasz Karolak ponownie wcieli się w szalonego Darka Jankowskiego, który mimo kryzysu średniego idzie przez życie w iście rockandrollowym stylu. W nowej odsłonie serialu lekarz wyda na bohatera wyrok, pozostanie mu tytułowe 39 i pół tygodnia życia. Czy podchodzący do wszystkiego na luzie Darek zmieni się w obliczu śmierci i postanowi naprawić osobiste błędy, czy zdecyduje się oddać zabawie i będzie szalał do ostatniego dnia życia. O tym przekonamy się tuż po wakacjach. 39 i pół tygodnia - obsada i zwiastun. Kiedy premiera kontynuacji serialu "39 i pół"?

39 i pół tygodnia: Tomasz Karolak o pracy na planie serialu

"39 i pół tygodnia" było jedną z głównych atrakcji prezentacji jesiennej ramówki stacji TVN. Tomasz Karolak razem z zespołem otworzył wydarzenie śpiewając piosenkę znaną z "39 i pół" oraz zapowiedzi kontynuacji. W rozmowie z reporterem RadioZET.pl gwiazdor opowiedział o pracy na planie oraz zdradził, jak mocno identyfikuje się z bohaterem, w którego się wciela. Nie ukrywał również, że otrzymał od reżysera zielone światło na ingerowanie w scenariusz, z czego nie omieszkał skorzystać. Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z Tomaszem Karolakiem. 

Tomasz Karolak o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. "Nie dociera to do nas" [WIDEO]

RadioZET.pl/MF