Zamknij

„50 sposobów na zabicie swojej matki” – polska wersja show niebawem w telewizji

Redakcja
07.12.2018 15:30
reality show
fot. kadr z programu SkyOne

Już niebawem w polskiej telewizji pojawi się nowe reality show, za granicą znane pod kontrowersyjnie brzmiącym tytułem „50 sposobów na zabicie swojej matki”. Program trafi na antenę TVN. Co to za show?

Nie wiadomo dokładnie, jaką nazwę mieć będzie polska wersja brytyjskiego hitowego formatu „50 Ways to Kill Your Mammy”, który powstał w 2014 roku, ale wiadomo już, że show zagości na antenie telewizji TVN. Wbrew kontrowersyjnemu dość tytułowi wcale nie chodzi o podejmowanie prób uśmiercenia rodzicielki, tylko o przetestowanie jej charakteru w niezwykłych i trudnych zadaniach, np. skoku ze spadochronem.

Nowe reality show w TVN

Każdy z odcinków realizowany jest w innym miejscu, a leciwa rodzicielka każdorazowo musi się podjąć wykonania jakiegoś mrożącego krew w żyłach zadania. W odróżnieniu od formatu brytyjskiego w polskiej wersji udział weźmie nie jedna, a kilka par celebrytów ze swoimi matkami. Jak informuje serwis Wirtualne Media, kompletowanie listy uczestników już trwa, choć nie wiadomo, czy program trafi na antenę jeszcze w wiosennej ramówce stacji. Czy będzie to kolejny hit TVN po show „Ameryka Express” czy „Agent: Gwiazdy”.

W brytyjskiej wersji programu przez 6 nakręconych dotąd serii bohaterami show byli irlandzki komik i prezenter Baz Ashmawy oraz jego 71-letnia matka, Nancy. Ciekawe, kto weźmie udział w polskiej wersji.

RadioZET.pl/?WirtualneMedia/SA