Zamknij

"7 więźniów": Netflix pokazał zwiastun filmu o handlu ludźmi. Obraz debiutował w Wenecji [WIDEO]

16.09.2021 16:31
7 więźniów Netflix zwiastun
fot. materiały prasowe Netflix

"7 więźniów" to nowa produkcja Netflixa, która opowiada o zbrodniczym procederze handlu ludźmi. Film debiutował w Wenecji. Jego producentami są oscarowi twórcy.

Netflix zaprezentował oficjalny zwiastun brazylijskiego filmu "7 więźniów". Producentami tego przejmującego thrillera o handlu ludźmi są Ramin Bahrani ("Biały tygrys") oraz Fernando Meirelles ("Dwóch papieży", "Miasto Boga"). Film miał swoją premierę na 78. Festiwalu Filmowym w Wenecji. Już niebawem będzie można znaleźć go w bibliotece serwisu.

"7 więźniów": Netflix pokazał zwiastun filmu o handlu ludźmi [WIDEO]

Aby zapewnić rodzinie lepszy byt, 18-letni Mateus decyduje się na pracę na wysypisku śmieci w São Paulo. Jego nowym szefem zostaje Luca, który okazuje się handlarzem ludźmi. Kiedy prawda wychodzi na jaw, a Mateus orientuje się, że wraz z innymi chłopakami wpadł w pułapkę, staje przed trudnym wyborem - pracować dalej dla człowieka, który odebrał mu wolność, czy zaryzykować przyszłość całej swojej rodziny.

"7 więźniów" - Obsada i twórcy. Kiedy premiera na Netflix?

"7 więźniów" to drugi pełnometrażowy film Alexandra Morrato ("Socrates"). Jego scenariusz napisał wraz z Thayną Mantesso. W roli Mateusa występuje Christian Malheiros, który grał również w poprzednim filmie reżysera. Na ekranie jako Luca towarzyszy mu gwiazdor "Westworld"Rodrigo Santoro. W obsadzie znaleźli się też Bruno Rocha, Vitor Julian, Lucas Oranmian, Cecília Homem de Mello i Dirce Thomaz.

Film był już pokazywany na festiwalach w Wenecji i Toronto. Do kin ma trafić w listopadzie 2021. Wtedy też planowana jest jego premiera na Netflix. Póki co nie ogłoszono dokładnej daty.

RadioZET.pl/Deadline/Netflix