Zamknij

AFI Fest 2018: Joanna Kulig obok Willema Dafoe i innych gwiazd Hollywood

Redakcja
13.11.2018 14:06
AFI Fest 2018: Joanna Kulig obok Willema Dafoe i innych gwiazd Hollywood
fot. Rex Features/East News

Joanna Kulig na dobre wkroczyła w szeregi największych gwiazd światowego kina. Została zaproszona do udziału w panelu dyskusyjnym podczas AFI Fest 2018. Znalazła się w gronie światowej sławy aktorów, obok między innymi Willema Dafoe oraz Richarda E. Granta.

Joanna Kulig bez wątpienia zyskała na całym świecie status gwiazdy. Aktorka dzięki doskonałym rolom w oklaskiwanej „Zimnej Wojnie” oraz oscarowej „Idzie” została doceniona na całym świecie. Krytycy i widzowie prześcigają się w komplementach oraz wróżą Joannie błyskotliwą karierę w Hollywood. W październiku pojawiła się informacja, że Kulig otrzymała rolę w nowym serialu produkowanym przez Amazon, wzięła także udział w kampanii reklamowej marki Reserved.

Joanna Kulig na AFI Fest 2018

Joanna coraz częściej pojawia się także w otoczeniu gwiazd światowego kina. Nic w tym dziwnego, „Zimna Wojna” to jeden z faworytów w walce o Oscara 2019 w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny. Aktorka została także zaproszona na spotkanie w ramach Festiwalu Amerykańskiego Instytutu Filmowego. W hotelu Hollywood Roosevelt w Los Angeles wzięła udział w panelu dyskusyjnym dotyczącym ambitnego kina niezależnego. Wystąpiła w doborowym towarzystwie gwiazd takich jak Willem Dafoe, Richard E. Grant, Felicity Jones czy Rosamund Pike. Udziałem w panelu aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych.

AFI 2018
fot. Instagram:@joannakulig_official

Zaproszenie na AFI Fest to wielkie wyróżnienie i sygnał, że Joanna Kulig została przyjęta w poczet „pierwszej ligi” aktorów. Przed nią podobne zaproszenia otrzymywali między innymi Salma Hayek, Margot Robbie, Robert Pattison czy Viggo Moertensen. Pozostaje mieć nadzieję, że po oscarowym sukcesie „Zimnej wojny” pojawi się propozycja roli w hollywoodzkim hicie. 

ZOBACZ: Joanna Kulig jest w ciąży. Kiedy poród?

RadioZET.pl/MF