Zamknij

„Ach śpij kochanie". Chyra jako polski Hannibal Lecter

Redakcja
14.07.2017 08:47
„Ach śpij kochanie". Chyra jako polski Hannibal Lecter
fot. YouTub

Andrzej Chyra jako polski Hannibal Lecter? Zapowiada się doskonale! W internecie pojawiła się zapowiedź nowego filmu Krzysztofa Langa – „Ach śpij kochanie".

„Ach śpij kochanie" to najnowsza polska propozycja miłośników kryminalnych zagadek. O czym opowiada film? Od kilku lat w Krakowie i okolicach znikają ludzie. W sumie prawie 70 osób. Młody śledczy Karski, wbrew swoim przełożonym, stawia hipotezę o seryjnym mordercy. Wkrótce w kręgu podejrzanych pozostaje tylko jeden człowiek: Władysław Mazurkiewicz zwany Pięknym Władkiem. To król życia, zamożny kobieciarz, szanowany obywatel, ale także człowiek o zaskakujących powiązaniach, hipnotycznym uroku i niejasnej przeszłości. Karski w trakcie śledztwa zaczyna napotykać na coraz większe trudności. Znikają dowody i akta spraw. Ludzie, którym ufał, odwracają się przeciw niemu, a między nim i podejrzanym tworzy się nietypowa relacja... A w tle całej sprawy jak duch pojawia się tajemnicza piękna kobieta. Pikanterii dodaje fakt, że „Ach śpij kochanie” jest opowieścią osnutą na faktach.

Za scenariusz odpowiada Andrzej Gołda. W obsadzie, obok Andrzeja Chyry (w roli Władysława Mazurkiewicza), znaleźli się także Tomasz Schuchardt, Andrzej Grabowski, Karolina Gruszka, Katarzyna Warnke, Arkadiusz Jakubik, Katarzyna Figura, Izabela Kuna, Jerzy Trela, Ireneusz Czop, Sandra Staniszewska i Bogusław Linda.

Premiera filmu „Ach śpij kochanie" już 20 października 2017.

RadioZET.pl/SI