Zamknij

Gwiazdor „Top Model” trafił do szpitala. Jest po operacji. Co się stało?

Judyta Wanicka
05.12.2019 11:23
Adam Niedźwiedź z Top Model
fot. Instagram:@adamniedzwiedz

Adam Niedźwiedź z 6. edycji „Top Model” znalazł się w szpitalu, gdzie przeszedł operację. Były uczestnik show TVN opublikował zdjęcie po zabiegu na Instagramie. Widok wywołuje ciarki.

Adam Niedźwiedź z „Top Model 6” przeszedł operację

Adam Niedźwiedź, uczestnik 6. edycji „Top Model”, opublikował zdjęcie ze szpitala. Widok zabandażowanego oka zaniepokoił internautów. Okazuje się, że Adam Niedźwiedź przeszedł operację pękniętego oczodołu. Były gwiazdor „Top Model”, oprócz tego, że pozuje w sesjach, trenuje także sztuki walki. Podczas jednego starcia nabawił się poważnego urazu w okolicy oka. Gdy pojawiły się problemy z widzeniem, musiał zgłosić się do szpitala na zabieg. 

Kapitan schodzi ze statku ostatni #jacksparrow #sporttozdrowie #nevergiveup – napisała po zabiegu.

Oczodół trzeba było posklejać, podwójne widzenie takie bajerki mi sport tym razem zafundował – wyjaśnił przejętym fanom Adam Niedźwiedź.

Zabieg na szczęście odbył się bez komplikacji i chłopak powoli wraca do zdrowia.

Kim jest Adam Niedźwiedź z „Top Model” 6?

Adam Niedźwiedź wziął udział w 6. edycji „Top Model” w TVN. 22-letni wówczas uczestnik programu nie wygrał, lecz wielu widzom zapadł w pamięć dzięki charakterystycznej urodzie i doskonale umięśnionej sylwetce. Adam Niedźwiedź jest bowiem zawodnikiem MMA i trenerem brazylijskiego jiu-jitsu. Poza tym uprawia boks, tajski boks i zapasy. Karierę sportową rozpoczął w 2014 roku. Na swoim koncie ma sześć zwycięstw. O Adamie było głośno również ze względu na jego związek z lekkoatletką Joanną Jóźwik. Model i biegaczka spotykali się przez dwa lata. 

RadioZET.pl/jw