Zamknij

Adam Sandler opowie nam o morderstwie w Halloween. Są zdjęcia z filmu

10.09.2020 11:41
Adam Sandler podczas 29. edycji Annual Gotham Independent Film Awards
fot. Theo Wargo/Getty AFP/East News

Adam Sandler, Halloween i tajemnicze morderstwo? To nie mogło się nie udać. Popularny aktor komediowy przygotował dla nas film wprost idealny na tegoroczne Halloween. W sieci ukazały się pierwsze zdjęcia promujące "Hubie Halloween". O czym dokładnie opowie?

Adam Sandler to znany komik i jedna z ikon współczesnego kina komediowego. Tym razem aktor przygotował dla nas film rozgrywający się w Halloween. "Hubie Halloween" zapowiada się jako świetna alternatywa dla osób, które lubią Halloween, jednak nie przepadają za horrorami. 

"Hubie Halloween" - Adam Sandler opowie nam o morderstwie w Halloween

Adama Sandlera poznamy tym razem jako Hubiego Dubois - dobrodusznego lecz fajtłapowatego paranoika, który mimo dojrzałego wieku, wciąż mieszka z mamą. Jako samozwańczy strażnik swojej dzielnicy, Hubi postanawia chronić jej mieszkańców w noc Halloween. Traf chce, że staje się świadkiem morderstwa.

W "Hubie Halloween" wystąpił także Steve Buscemi. Zagrał zdziwaczałego sąsiada głównego bohatera, zafascynowanego czarami i życiem pozagrobowym. W obsadzie znaleźli się także: Michael Chiklis, Shaquille O'Neal, Kenan Thompson, Maya Rudolph, Tim Meadows i Rob Schneider. 

"Hubie Halloween" - zwiastun filmu z Adamem Sandlerem

Zwiastun filmu "Hubie Halloween" prezentuje się następująco:

Producentem i współscenarzystą był Adam Sandler, zaś rolę reżysera pełnił Steven Brill"Hubie Halloween" zawita na Netfliksie już 7 października 2020 roku.