Zamknij

Adrien Brody znów łączy siły z Wesem Andersonem. Wystąpi w nowym filmie słynnego reżysera

20.07.2021 16:58
Adrien Brody znów łączy siły z Wesem Andersonem. Wystąpi w nowym filmie słynnego reżysera
fot. VALERY HACHE/AFP/East News

Choć oficjalna premiera najnowszego filmu Wesa Andersona dopiero przed nami, uznany reżyser kompletuje już obsadę swojego najnowszego dzieła. A ta zapowiada się (znów) doprawdy wybornie.

"Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun", czyli nadchodzący film Wesa Andersona, zmierza na ekrany kin, lecz filmowiec nie próżnuje i już rozpoczął pracę nad swoim kolejnym dziełem. Media obiegła właśnie informacja, że w jednej z głównych ról wystąpi Adrien Brody.

Zobacz także

Adrien Brody w nowym filmie Wesa Andersona

O rzeczonym filmie wiemy obecnie niewiele. Wes Anderson ma pełnić rolę zarówno reżysera jak i scenarzysty, a w obsadzie znaleźli się stali współpracownicy filmowca: Bill Murray, Tilda Swinton oraz Adrien Brody. Dla Brody'ego będzie to już piąty projekt z Andersonem. Panowie pracowali już bowiem wspólnie nad filmami "Fantastyczny pan Lis", "Pociąg do Darjeeling", głośnym "Grand Budapest Hotel" oraz nadchodzącym "Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun".

Pozostałe szczegóły castingowe, a nawet tytuł filmu pozostają tajemnicą. Ciężko zatem spekulować o choćby przybliżonej dacie premiery, biorąc też pod uwagę fakt, że ekipa nawet nie weszła na plan. Zdjęcia mają się odbyć w Hiszpanii.

Zobacz także

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Deadline.com