Zamknij

"After. Ocal mnie" z nowym zwiastunem. Pojawiła się zapowiedź 3. części filmu dla młodzieży [WIDEO]

19.04.2021 16:34
After Ocal mnie
fot. Album Online/ East News

"After. Ocal mnie" to trzecia część romansu dla nastolatków. Pojawił się oficjalny polski zwiastun, plakat promujący film oraz nowe wieści dotyczące obsady. O czym będzie opowiadać produkcja "After. Ocal mnie", kto w niej wystąpi i czego można się spodziewać? Zdradzamy poniżej.

"After. Ocal mnie" z nowym zwiastunem. Pojawiła się zapowiedź 3. części filmu dla młodzieży. To kolejna odsłona cyklu opartego na bestsellerowych książkach Anny Todd. Co się wydarzy w życiu Tessy i Hardina i czego możemy się spodziewać? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: "After We Fell" z pierwszym zwiastunem. Kiedy premiera 3. części młodzieżowej serii "After"? [WIDEO]

"After. Ocal mnie" z nowym zwiastunem. Pojawiła się zapowiedź 3. części filmu dla młodzieży [WIDEO]

"After. Ocal mnie" to kontynuacja opowieści o historii miłości Tessy i Hardina. Tym razem dziewczyna będzie musiała podjąć trudną decyzję. Tess otrzyma propozycję świetnej pracy, ale na drugim końcu kraju. Decyzja, którą podejmie, będzie miała wpływ na jej związek. Gdy Hardin będzie umierał z zazdrości, Tessa pozna nowego przyjaciela. Jak potoczą się ich losy? Można podejrzeć w zwiastunie poniżej.

Co więcej, do obsady filmu dołączają dwie nowe gwiazdy. Mowa o Mirze Sorvino ("Zabójczy układ") i Stephanie Moyerze ("Czysta krew"). Reżyserem filmu jest Castille Landon. W produkcji zobaczymy jeszcze:

  • Josephine Langford
  • Hero Fiennesa Tiffina
  • Arielle Kebbel
  • Cartera Jenkisa

Poniżej można zobaczyć oficjalny plakat filmu "Afer. Ocal mnie"

"After. Ocal Mnie" - kiedy premiera?

Na ten moment premiera filmu "After 3. Ocal mnie" nie jest jeszcze znana. Wiadomo, że film ma zadebiutować jeszcze w 2021 roku.

Zobacz także: "Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings": pierwsza zapowiedź widowiska Marvela [WIDEO]

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Materiały prasowe Monolith Films