Zamknij

"After We Fell" z pierwszym zwiastunem. Kiedy premiera 3. części młodzieżowej serii "After"? [WIDEO]

15.02.2021 14:49
"After We Fell" z pierwszym zwiastunem. Kiedy premiera 3. części młodzieżowej serii "After"? [WIDEO]
fot. Album Online/East News

"After We Fell" z oficjalnym zwiastunem. Trzecia odsłona serii "After" pokaże nam dalsze losy Tessy i Hardina. Kiedy premiera "After 3. Ocal Mnie" i co wiemy o produkcji?

"After We Fell" to już trzecia odsłona filmowej serii opartej na twórczości Anny Todd. W Polsce film ukaże się pod tytułem "After 3. Ocal Mnie" i właśnie zaprezentowano pierwszy zwiastun. Czeka nas wiele zmian, w tym tych dotyczących obsady!

"After 3. Ocal Mnie" - zwiastun 

Zwiastun filmu "After 3. Ocal Mnie" prezentuje się następująco:

"After 3. Ocal Mnie" to zapowiedziana jesienią 2020 roku kontynuacja młodzieżowej produkcji, określanej mianem "Greya dla nastolatek". Związek Tessy i Hardina czekają kolejne trudne chwile. Zwiastun zapowiada dużo zwrotów akcji i jeszcze więcej pikantnych scen łóżkowych.

W rolach głównych powrócą Josephine Langford jako Tessa i Hero Fiennes Tiffin w roli Hardina. W "After 3. Ocal Mnie" czekają nas jednak poważne zmiany w obsadzie. Aż czterech bohaterów otrzyma "nowe twarze". Shane Paul McGhie nie powróci jako Landon - zastąpi go Chance Perdomo, znany z roli Ambrose'a w serialu "Chilling Adventures of Sabrina". W Carol, matkę Tessy, wcielała się dotąd Selma Blair. Teraz zastąpi ją Mina SorvinoChristian Vance i Kimberly Vance również będą wyglądać inaczej. W "After We Collided" wcielali się w nich Charlie Weber i Candice King (gwiazda "Pamiętników wampirów"). Teraz w ich rolach wystąpią Stephen Moyer i Arielle Kebbel (również znana z "Pamiętników wampirów). 

"After 3. Ocal Mnie" - kiedy premiera?

Niestety, na obecną chwilę nie podano przewidywanej daty premiery filmu "After 3. Ocal Mnie". Wiemy jedynie, że 3. część "After" zadebiutuje w 2021 roku. Przypominamy również, że nie będzie to nasze ostatnie spotkanie z Tessą i Hardinem. Zapowiedziano bowiem czwartą odsłonę - "After Ever Happy"