Zamknij

Agata Buzek nago. Córka premiera w odważnej scenie seksu

27.11.2020 14:55
Agata Buzek
fot. Jakub Walasek/REPORTER/ EAST NEWS

Agata Buzek, córka byłego premiera Jerzego Buzka, zagrała w "Erotica 2022", pierwszej pełnometrażowej polskiej produkcji stworzonej dla Netflixa. Aktorkę możemy zobaczyć w filmie kompletnie nagą w bardzo odważnej scenie seksu.

Agata Buzek to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która doskonale radzi sobie zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Córka byłego premiera Jerzego Buzka imponuje aktorskim talentem i urodą, które wielokrotnie zostały docenione przez widzów i krytyków. Agata ma na swoim koncie między innymi statuetkę Orła za pierwszoplanową rolę w filmie "Rewers" oraz nominacje za "Zemstę", "Córkę trenera" oraz "Niewinne". Zagrała także u boku hollywoodzkiego gwiazdora Jasona Stathama w "Kolibrze". W 2010 roku magazyn "Forbes" umieścił ją na liście 100 najbardziej wpływowych gwiazd polskiego show-biznesu.

Aktorski talent Buzek ciężko podważyć, nagrody i osiągnięcia mówią same za siebie. Nic dziwnego, że aktorka znalazła się w obsadzie pierwszego polskiego filmu fabularnego wyprodukowanego dla Netflixa. "Erotica 2022" to splecione opowieści kilku kobiet żyjących w dystopijnym świecie, w którym panuje dominacja mężczyzn, a kobiety często zmuszane są do seksu. Produkcja jest bez wątpienia kontrowersyjna, nie brakuje w niej także nagości i odważnych scen seksu. "Erotica 2022" to dzieło aż pięciu reżyserek, które odważnie podeszły do tematu. Film zebrał już pierwsze pozytywne recenzje, a media komentują między innymi odważną łóżkową scenę z udziałem nagiej Agaty Buzek.

ZOBACZ TAKŻE:  Agata Buzek nie do poznania. Aktorka przeszła metamorfozę do nowej roli [FOTO]

Erotica 2022: Naga Agata Buzek w odważnej scenie seksu

Agata Buzek to doświadczona profesjonalistka, która nie boi się nawet wymagających i odważnych scen. Udowodniła to rolą w "Erotica 2022", gdzie zupełnie naga odebrała masturbację w wannie oraz seksu z Sebastianem Stankiewiczem, aktorem znanym z występów w "Tańcu z gwiazdami". W filmie możemy oglądać córkę Jerzego Buzka zupełnie nagą. Świadomość swojego ciała zaprocentowała, aktorka była chwalona przez widzów za zmysłowość i profesjonalizm.

Agata to niejedyna aktorka, która w "Erotica 2022" odsłoniła ciało. Nago możemy także obejrzeć Monikę Pikułę, Dominikę Stróżewską czy Magdalenę Dębicką. Nie o nagość jednak chodzi w filmie, a o emocje i przekaz.

ZOBACZ TAKŻE: QUIZ: Polscy aktorzy w zagranicznych filmach. Czy pamiętasz, w jakich produkcjach grali?