Zamknij

Agata Młynarska wraca do zdrowia. W programie pomoże rozwódkom?

Redakcja
10.08.2018 12:29
Agata Młynarska wraca do zdrowia. W programie pomoże rozwódkom?
fot. EAST NEWS/MICHAL WARGIN

Agata Młynarska ma poważne problemy zdrowotne. Niedawno dziennikarka przebywała w szpitalu, jednak wszystko wskazuje na to, że doszła do siebie. Świadczy o tym chociażby fakt, że w jesienniej ramówce TVN Style poprowadzi nowy program.

Od kilku tygodni napływały niepokojące informacje o stanie zdrowia Agaty Młynarskiej. Popularna dziennikarka wyznała, że od lat zmaga się z chorobą Leśniewskiego-Crohna, czyli bardzo rzadką odmianą zapalenia jelit. Niedawno trafiła do szpitala, w którym spędziła cztery dni. Wyznała, że proces leczenia jest trudny i zdecydowała się na nawet na korzystanie z medycznej marihuany. Na szczęście stan jej zdrowia uległ poprawie i gwiazdę mogliśmy zobaczyć na prezentacji jesiennej ramówki stacji TVN. Okazuje się, że czuję się na tyle dobrze, by poprowadzić własny program. Sama Młynarska wypowiedziała się na ten temat dla magazynu „Gala”.

– Czuję się bardzo dobrze. Miałam bardzo fajny urlop – najpierw nad polskim morzem, potem byłam u siostry w Grecji, także jestem bardzo zadowolona. Wróciłam niedawno i myślę, że wszystko jest u mnie OK! Z nową siłą i energią ruszam do roboty! Zabieram się do realizowania nowego projektu, jakim będzie program „Eks-tra zmiana” dedykowany rozwodnikom. Proszę mi wierzyć – czegoś takiego w polskiej telewizji jeszcze nie było!

Agata Młynarska wesprze kobiety po rozwodzie?

Młynarska nie pojawi się w głównym kanale stacji, ale obejrzeć będziemy mogli ją w nowym formacie „Eks-tra-zmiana”, którego premiera na kanale TVN Style zapowiedziana jest na 1 października. W programie dziennikarka udzieli pomocy kobietom, które nie radzą sobie po rozwodzie. Nie tylko wysłucha ich opowieści i podtrzyma na duchu, ale przeprowadzi także remont ich mieszkań. W ten sposób kobiety pozbędą się wszelkich elementów, które mogą przypominać o byłym partnerze. Na koniec sztab stylistów pomoże uczestniczkom w poprawie wyglądu i odzyskaniu pewności siebie.

Agacie Młynarskiej pozostaje życzyć zdrowia i powodzenia przy realizacji nowego programu.

RadioZET.pl/gala.pl/MF