Zamknij

Agent Gwiazdy 3: odcinek 1 — kto odpadł?

Redakcja
22.02.2018 11:21
Agent Gwiazdy kto odpadł Victor Borsuk
fot. screen

„Agent Gwiazdy 3”: kto odpadł w pierwszym odcinku i co się działo w premierowym epizodzie show? Emocji nie zabrakło.

Kto jest agentem w trzeciej serii show „Agent Gwiazdy”? W środę 21 lutego odbyła się premiera hitowego programu z udziałem bardziej i mniej znanych osób. Tradycyjnie każdy z odcinków kończy się eliminacją jednego z uczestników. Po wypełnieniu testu z pytaniami dotyczącymi agenta odpada osoba, której sprawdzian wypadł najgorzej. W pierwszym epizodzie padło na... Victora Borsuka.

Agent Gwiazdy 3: kto odpadł w pierwszym odcinku?

Jako pierwszy z „Agenta” odpadł Victor Borsuk — siedmiokrotny mistrz Polski w kitesurfingu, trzykrotny wicemistrz Polski, najbardziej utytułowany zawodnik freestyle'u w Polsce.

Kim jest Victor Borsuk?

Borsuk urodził się w 1989 roku w Sztokholmie. Już jako sześciolatek zaczął interesować się sportami wodnymi, do czego zachęcili go rodzice. W 1995 roku zabrali go na Półwysep Helski i tam pokazali, czym jest windsurfing i jak pływać na desce. Wtedy narodziła się jego wodna pasja. Osiem lat później, jako 14-latek, zainteresował się kitesurfingiem. Po pierwszych trudnych doświadczeniach z tym sportem doszedł do wniosku, że to właśnie ten sport jest jego życiową pasją. Szybko przyszły pierwsze sukcesy. W dwa lata został wicemistrzem Polski, a po 3 latach zaczął wygrywać już wszystkie najważniejsze zawody w Polsce.

Jak widać, w „Agencie” do Victora Borsuka szczęście się nie uśmiechnęło i odpadł już po pierwszym odcinku. Kto jest agentem? W grze pozostało jeszcze 13 osób.

Kolejny odcinek programu „Agent Gwiazdy 3” w środę 28 lutego w TVN.

RadioZET.pl/SA