Zamknij

Agent Gwiazdy 3. Gwiazda „M jak miłość" w programie!?

Redakcja
13.11.2017 09:54
Agent Gwiazdy 3. Gwiazda „M jak miłość" w programie!?
fot. Facebook

„Agent Gwiazdy 3" w telewizji już wiosną 2018 roku! Właśnie zostało potwierdzone kolejne nazwisko uczestniczki. Kto wystąpi w gwiazdorskiej odsłonie kultowego programu? Pojawia się coraz więcej ciekawych nazwisk!

Do grona oficjalnych uczestników programu „Agent Gwiazdy 3" dołączyła właśnie Karolina Ferenstein-Kraśko. Wiadomo na pewno, że w programie weźmie udział aktorka Ilona Ostrowska. znana m.in. z „Rancza". Co z resztą zawodników? Tutaj wciąż jest dużo niewiadomych. Zgodnie z informacjami podanymi jakiś czas temu przez magazyn „Flesz" w programie „Agent Gwiazdy 3" wystąpią m.in.: Filip Chajzer, Iza Kuna, Patricia Kazadi i Mariusz Czerkawski. Ostatnio pojawiły się także plotki, że w „Agencie" zobaczymy młodą aktorkę Julię Wróblewską, którą widzowie znają z „M jak miłość". Skąd to przypuszczenie? Fani zauważyli, że serialowa gwiazda dodała na Facebooku sporo nowych znajomych, którzy już wcześniej łączeni byli z udziałem w trzeciej edycji show.

Tym razem zawodnicy będą rywalizowali ze sobą na Bali i na wschodnim wybrzeżu Chin. „Agenta” ponownie poprowadzi Kinga Rusin, która zdążyła już wrzucić do sieci kilka zdjęć z planu.

Przypomnijmy, że pierwszą edycję gwiazdorskiego wydania wygrał Antoni Królikowski. Agentem był Hubert Urbański, który po udziale w programie wrócił do „Milionerów". Program „Agent Gwiazdy 2" wygrała Daria Ładocha. Zawodniczka, która przez wielu widzów typowana była na agenta, pokonała w finale Jarosława Kreta. Agentem okazała się prezenterka Odeta Moro.

Kto jeszcze weźmie udział w „Agent Gwiazdy 3."? Przekonamy się już niedługo. Niebawem ma zostać podana oficjalna lista wszystkich uczestników show TVN. Na razie pozostaje więc uzbroić się nam w cierpliwość.

RadioZET.pl/SI