Zamknij

Agent Gwiazdy 3. Kto jest agentem? Ilona Ostrowska. Wygrał Michał Mikołajczak

Redakcja
17.05.2018 08:43
Agent Gwiazdy 3
fot. Instagram

„Agent Gwiazdy 3" – finał programu TVN za nami. Już wiadomo, kto jest agentem, a kto wygrał show. Agentem trzeciej edycji programu TVN była Ilona Ostrowska, a zwycięzcą Michał Mikołajczak.

Agent Gwiazdy 3. Kto jest agentem? Ilona Ostrowska

Finał programu „Agent gwiazdy 3” już za nami. Już wiadomo, kto jest agentem – ku zaskoczeniu widzów okazała się nim Ilona Ostrowska, która do finału doszła razem z Michałem Mikołajczakiem i Karoliną Ferenstein-Kraśko. Zwycięzcą programu został Michał Mikołajczak, a Karolina Ferenstein-Kraśko zdobyła drugie miejsce w finale „Agent gwiazdy 3”.

Agent Gwiazdy 3. Wygrał Michał Mikołajczak

Michał Mikołajczak, zwycięzca programu „Agent gwiazdy 3”, zdobył największą nagrodę w historii show: 83 300 zł!

Zobacz także

Agent Gwiazdy 3. Uczestnicy

W programie „Agent gwiazdy 3” udział wzięli: Julia Wróblewska, Maja Włoszczowska, Piotr Świerczewski, Anna Skura, Maciej Myszkowski, Anna Lucińska, Jan Kuroń, Tomasz Ciachorowski, Victor Borsuk, Benjamin Andrzejewski, Peja i finałowa trójka, czyli Karolina Ferenstein-Kraśko, Ilona Ostrowska i Michał Mikołajczak. 

Ilona Ostrowska była ostatnio gościem Kuby Wojewódzkiego. Aktorka, znana m.in. z serialu „Ranczo”, zarzekała się w talk-show, że na pewno nie jest agentem. Teraz jednak już wiadomo – że jak przystało na agenta – blefowała. I że to właśnie ona mieszała szyki pozostałym uczestnikom podczas całego programu „Agent gwiazdy 3”.

Agent Gwiazdy 3. Agentem była Ilona Ostrowska

Warto przypomnieć, że pierwszą odsłonę gwiazdorskiego wydania show wygrał Antoni Królikowski. Agentem był wówczas Hubert Urbański. Program „Agent Gwiazdy 2" wygrała Daria Ładocha. Zawodniczka, która przez wielu widzów typowana była na agenta, pokonała Jarosława Kreta. Agentem okazała się Odeta Moro.

Już wiadomo, że będzie także „4. edycja” programu – zapowiedziała to Kinga Rusin podczas finału „Agent Gwiazdy 3", który odbył się w studiu w Warszawie.

„Agent gwiazdy” jest reaktywowaną wersją pierwszego reality-show w Polsce, który TVN nadawał w 2000 roku. W programie występuje kilkanaście celebrytów, którzy wykonują różne zadania, próbując wytypować tytułowego „Agenta”, psującego im szyki. 

Agent Gwiazdy 3. Finał za nami. Michał Mikołajczak zwycięzcą show

RadioZET.pl/SI