Zamknij

Anna Lucińska. Kim jest uczestniczka Agent Gwiazdy 3?

Redakcja
22.02.2018 15:16
Anna Lucińska, uczestniczka programu Agent Gwiazdy 3
fot. Eastnews

„Agent Gwiazdy 3” — show TVN już ruszyło. Kim jest Anna Lucińska, jedna z uczestniczek celebryckiego wydania programu? Czym dzieli się z fanami na Instagramie? Kiedy zaczęła karierę i z jakich ról jest najbardziej znana? Zdradzamy wszystkie szczegóły.

Anna Lucińska w Agent Gwiazdy 3

Anna Lucińska bierze udział w „Agent Gwiazdy 3”. Program ponownie prowadzi Kinga Rusin. Tym razem uczestnicy programu, w tym Anna Lucińska, rywalizują ze sobą w egzotycznych krajobrazach Hongkongu i Bali.

Anna Lucińska. Modelka i aktorka na Instagramie

Anna Lucińska karierę rozpoczynała jako modelka. Miała jedyne 17 lat, gdy chodziła na wybiegach w stolicach świata mody — m.in. w Barcelonie, Monachium, a nawet w dalekim Szanghaju. Jednak sama moda jej nie wystarczała. Anna Lucińska szybko odkryła kolejną pasję, która szybko stała się także jej sposobem na życie. Mowa o aktorstwie. Jak czytamy na stronie internetowej Anny Lucińskiej, jest ona absolwentką prestiżowych uczelni i kursów jak: Larry Moss Acting Studio w Santa Monica, Brian Reise Acting Studio czy Ivana Chubbuck acting studio w Hollywood. Anna Lucińska jest osobą bardzo ambitną — by grać w amerykańskich filmach, brała lekcje akcentu u Claire Corff, w prestiżowym Corff Voice. W Polsce Anna Lucińska uczy się natomiast improwizacji u reżysera Mariusza Forysia. Anna Lucińska występowała nie tylko w Polsce, lecz także za granicą, m.in. w: „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”, „America Got Talent”, a także w filmie fabularnym „Theft by Deception”. Przebieg kariery Anny Lucińskiej możemy oglądać m.in. na Instagramie. Wystąpiła także m.in. w „Plebanii”, „Pierwszej miłości”, „Apetycie na życie”, „Przyjaciółkach” i „Na dobre i na złe”.

Jednak największą popularność przyniosła jej rola Anny Wilk w serialu „Malanowski i partnerzy”.

— Nie jest łatwo wchodzić do trwającego już serialu za kogoś. Byłam zaproszona na casting, poszłam, zagrałam i wygrałam, choć wcale się tego nie spodziewałam. [...] Moja rola w „Malanowskim…” na pewno dużo mnie nauczyła. Ja już dużo wcześniej zaczęłam grać, m.in. w „Plebanii”, także już sporo pracowałam. Ale rola detektyw Anny Wilk na pewno trochę mi pomogła w mojej „małej karierze aktorskiej”, ponieważ można mnie na stałe oglądać w tym serialu, dzięki czemu widzowie bardziej mnie kojarzą — dodała aktorka w wywiadzie udzielonym serwisowi wiadomosci24.

Zobacz także

Anna Lucińska w Dzień Dobry Polsko

Anna Lucińska spełnia się też jako dziennikarka. W lutym 2017 roku została gospodynią porannego programu „Dzień Dobry Polsko”. Jako konferansjerka pracowała m.in. podczas Festiwalu Camer Image czy konferencji dla Grupy Azoty. Brała także udział w wielu reklamach — część zdjęć z sesji możemy oglądać na Instagramie.

— Szczerze mówiąc, uwielbiam grać w reklamach — opowiadała w wywiadzie dla portalu wiadomosci24.

— Lubię atmosferę pracy na planie reklamowym i spotkania z zagranicznymi reżyserami. Jest zawsze bardzo intensywnie i zabawnie. A moje ulubione reklamy to „Head&Shoulders”, „Orbit” oraz „Lays, spełnij marzenia ziemniaka” — wyznała Anna Lucińska w wywiadzie.

Zobacz także

Anna Lucińska w chwilach wolnych od pracy najbardziej lubi podróżować. Jest także wielbicielką psów. Sama ma boston teriera o imieniu Gwiazda. Jej słabością (której bynajmniej nie ukrywa) jest dobra kuchnia — zwłaszcza włoska, a także kuchnia fusion. Swoimi pasjami Anna Lucińska chętnie dzieli się na Instagramie.

Anna Lucińska w programie Agent Gwiazdy 3

Anna Lucińska urodziła się w Warszawie 22 kwietnia 1986 roku. Zaraz po maturze żądna nowych wrażeń wyjechała z kraju. Teraz przed nią nowe wyzwanie związane z jej ulubionymi podróżami. Anna Lucińska, obok innych celebrytów, bierze udział w „Agent Gwiazdy 3”. Czy uda jej się dojść do finału, a może to ona miesza szyki innym uczestnikom? Program „Agent Gwiazdy 3” w każdą środę o 21.30 w stacji TVN. Program można oglądać także online w internecie na player.pl

Agent Gwiazdy 3. Uczestnicy

Oto pełna lista uczestników „Agent Gwiazdy” 3: Julia Wróblewska, Maja Włoszczowska, Piotr Świerczewski, Anna Skura, Ilona Ostrowska, Maciej Myszkowski, Michał Mikołajczak, Anna Lucińska, Jan Kuroń, Karolina Ferenstein-Kraśko, Tomasz Ciachorowski, Victor Borsuk, Beniamin Andrzejewski i Peja.

Program „Agent Gwiazdy 3” — gdzie i kiedy oglądać?

Program „Agent Gwiazdy 3” będzie można oglądać co środę o godzinie 21.30. Premiera 3. edycji programu w TVN odbyła się 21 lutego. Wcześniej show można było oglądać we wtorki.

RadioZET.pl/SI