Zamknij

"Agent Gwiazdy 4": Krystyna Czubówna niemal utonęła. Edyta Górniak była w szoku

Redakcja
27.02.2019 10:40
"Agent Gwiazdy 4": Krystyna Czubówna niemal utonęła. Edyta Górniak była w szoku
fot. Instagram:@agentgwiazdytvn

"Agent Gwiazdy" to program, w którym uczestnicy często znajdują się na granicy wytrzymałości. Szokującą historią z planu podzieliła się Edyta Górniak. Podczas jednego z zadań Krystyna Czubówna niemal utonęła w ocenie. 

" Agent Gwiazdy 4" to kolejna edycja popularnego show, w którym znane postacie będą musiały zmierzyć się przygotowanymi dla nich zadaniami oraz starć sę zdemaskować zdrajcę, który psuje im szyki. Najnowszy sezon kręcony był na Wyspach Kanaryskich, a wśród uczestników znalazły się takie gwiazdy, jak Edyta Górniak, Krystyna Czubówna czy Andrzej Gołota z małżonką. W środę wszyscy gracze oraz prowadząca program Kinga Rusin spotkali się z dziennikarzami na oficjalnej prezentacji. W jej trakcie emitowany był pierwszy odcinek programu, jednak z jego oglądania zrezygnowała Górniak przyznając, że wciąż nie czuje się gotowa na ponowne zmierzenie z emocjami, jakie towarzyszyły jej w "Agencie". Ciężko dziwić się piosenkarce, po historii, jaką opowiedziała w rozmowie z portalem Plotek.

Krystyna Czubówna tonęła w "Agencie"

Wokalistka opowiedziała szokującą historię, która miała miejsce podczas wykonywania jednego z zadań. Uczestnicy musieli między innymi przepłynąć odcinek Oceanu Atlantyckiego. Część zawodników poradziła sobie świetnie, ale Krystyna Czubówna omal nie przepłaciła zadania życiem. Dziennikarka zaczęła tonąć i gdyby nie przytomne zachowanie Andrzeja Gołoty, który rzucił się na ratunek, sytuacja mogłaby zakończyć się tragicznie.

- To było trudne, morze było wzburzone, był czas sztormów, więc nie było żartów. Zlękłam się wtedy poważnie o Krysię, bo ona podczas tego płynięcia chyba zemdlała i straciła świadomość - relacjonowała Edyta Górniak.

Agent Gwiazdy 4 Krystyna Czubówna
fot. Instagram:@agentgwiazdytvn

Wokalistka przyznała także, że niebezpieczna sytuacja była dla niej bardzo trudna i długo dochodziła do siebie. 

- Pamiętam, że ryczałam później w pokoju i się zastanawiałam, czy to jest na pewno pod kontrolą, czy nic się jej nie stanie, czy nie będzie konsekwencji. 

Na szczęście Krystyna Czubówna wyszła z opresji cała i zdrowa. Ile jeszcze niebezpiecznych przygód przeżyją bohaterowie, przekonamy się już od 27 lutego, kiedy TVN wyemituje pierwszy odcinek "Agent Gwiazdy 4".

Damian Kordias: Kim jest uczestnik "Agent Gwiazdy 4"?

RadioZET.plplotek.pl/MF