Zamknij

„Agent Gwiazdy 4”: Uczestnicy na spotkaniu z mediami. Edyta Górniak czekała za kulisami [GALERIA]

Redakcja
27.02.2019 09:30
„Agent Gwiazdy 4”: Uczestnicy na spotkaniu z mediami. Edyta Górniak czekała za kulisami [GALERIA]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Już tylko tydzień pozostał do emisji pierwszego odcinka czwartej edycji „Agent Gwiazdy”. Prowadząca show Kinga Rusin oraz uczestnicy spotkali się z mediami, by powspominać przygody przeżyte na Wyspach Kanaryjskich.

Agent Gwiazdy” to format oparty na popularnym „Agencie”, który zyskał w Polsce dużą popularność. Czternastu celebrytów wyrusza w egzotyczną podróż, by wykonywać przygotowane przez producentów zadania oraz sprawdzić swoją odporność fizyczną i psychiczną. Dodatkowo uczestnicy muszą wyśledzić tytułowego Agenta: jednego z graczy, którego zadaniem jest sabotowanie poczynań drużyny. Wyczerpujące misje i świadomość obecności sabotażysty często powodują nerwowe sytuacje i wymagają od gwiazd silnej woli i panowania nad emocjami, co nie zawsze się udaje.

Pierwszy odcinek programu wyemitowany został w lutym 2016 roku, a już 27 lutego 2019 obejrzymy pierwszą odsłonę czwartej serii. Duże emocje wśród widzów wzbudził dobór uczestników, producenci postawili na wielkie gwiazdy i różnorodność. Na Wyspach Kanaryjskich będą starali się poradzić sobie: Edyta Górniak, Andrzej Gołota z żoną Mariolą, Krystyna Czubówna, Michał Koterski, Maria Sadowska,  Damian Kordas, Viola Kołakowska, Agata Nizińska, Rafał Jonkisz, Kasia Wołejnio, Angelina Mucha, Wiktor Mrozik oraz Aleksander Doba. Na tydzień przed premierą odcinka gwiazdy zaprezentowały się dziennikarzom.

Agent Gwiazdy 4
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

„Agent Gwiazdy 4”: Uczestnicy na spotkaniu z mediami

Na spotkaniu z mediami pojawiły się wszystkie gwiazdy, które brały udział w programie, a także Kinga Rusin, która pełni rolę prowadzącej show. Nie zabrakło wspomnień z pobytu na Kanarach, zgromadzeni obejrzeli także wspólnie pierwszy odcinek. Jako jedyna nie zdecydowała się na to Edyta Górniak, która na samym początku zapowiedziała:

– Nie jestem jeszcze gotowa zmierzyć się z tymi emocjami. Poczekam za kulisami.

Na szczęście piosenkarka, podobnie jak inne gwiazdy, chętnie pozowała. Jej krótka skórzana sukienka robiła ogromne wrażenie. Poniżej prezentujemy galerię uczestników.

RadioZET.pl/MF