Zamknij

Agent Gwiazdy 4. Julia Wieniawa wystąpi w show?

Redakcja
22.03.2018 14:50
Julia Wieniawa
fot. ons.pl

Program „Agent Gwiazdy” cieszy się ogromną sympatią widzów. Prawdopodobnie powstanie czwarta edycja celebryckiej odsłony tego show. Czy Julia Wieniawa chciałaby w niej wystąpić?

Agent Gwiazdy 4. Julia Wieniawa w programie?

Agnieszka Jastrzębska zapytała Julię Wieniawę o to, czy wzięłaby udział w programie „Agent Gwiazdy”. Młoda aktorka była zaskoczona pytaniem, ale nie ukrywała, że to kuszący pomysł.

— No fajnie sobie zwiedzić pół świata — powiedziała aktorka w „Dzień Dobry TVN”. Młoda piosenkarka i aktorka ma jednak pewne obawy. — Boję się, że wyszedłby ze mnie czarny charakter. Ta moja ciemna połówka [...] Bo jak ja jestem głodna albo jest mi zimno, albo gorąco, to jestem tak nieznośna — wyjaśniła Wieniawa i dodała, że gdyby wyjechała ze swoim partnerem Antkiem Królikowskim w parze w programie „Azja Express”, mogłoby nie być to dla niej dobre wizerunkowo.

Zobacz także

Ponieważ jednak Julia kocha podróże, być może zobaczymy ją w którymś z tych popularnych programów. Na razie aktorkę można oglądać w najnowszym filmie Patryka Vegi „Kobiety mafii”, gdzie wcieliła się w Futro, rozpuszczoną córkę bossa stołecznego półświatka Padrino. Wystąpiła także w filmie „Kobiety sukcesu”, w którym zagrała siostrę głównej bohaterki Mańki (w tej roli Agnieszka Więdłocha). W jednym z wywiadów Wieniawa zdradziła także, że ma zamiar nadal tworzyć swoją autorską muzykę. Można było oglądać ją także w jednym z odcinków serialu Polsatu „W rytmie serca”.

RadioZET.pl/SI