Zamknij

Agnieszka Dygant dla RadioZET.pl opowiedziała o roli w filmie "Kobiety mafii 2" [WIDEO]

Redakcja
21.02.2019 16:28
Agnieszka Dygant opowiedziała o roli "Kobiety mafii 2"
fot. RadioZET.pl

W piątek na ekrany kin wchodzi druga część filmu Patryka Vegi "Kobiety Mafii". Agnieszka Dygant ponownie wcieliła się w postać Darii Wawrzyniak - "Niani". Aktorka w rozmowie dla RadioZET.pl opowiedziała m.in. jak potoczą się losy jej bohaterki, co było dla niej największym wyzwaniem podczas pracy na planie 2. części oraz czego mogą spodziewać się widzowie po "Kobietach mafii 2"?

"Kobiety mafii 2": Agnieszka Dygant ponownie zagra w filmie Patryka Vegi

Agnieszka Dygant po raz kolejny zagościła w filmie Patryka Vegi, "Kobiety mafii 2" Gwiazdę ponownie zobaczymy w roli "Niani". W rozmowie dla RadioZET.pl uchyliła rąbka tajemnicy, jak potoczą się losy jej filmowej bohaterki. –  Ona ma adoptowanego syna, ma wielki imperatyw, żeby zarobić wielkie pieniądze, zrobić skok na kasę, skok życia i wyjechać – opowiada nam aktorka.

Gwiazda nie ukrywa, że wejście w rolę po raz drugi, jest znacznie łatwiejsze. Dodaje też, że jednym z większych wyzwań były dla niej zdjęcia w Kolumbii– Bardzo trudne były te zdjęcia w Kolumbii (...) było bardzo gorąco. Borykałam się z ciepłem czy spływającym makijażem. Ale próbowałam się skupić na robocie, zapomnieć i nie myśleć o tym, że słońce wypala mi dziurę w mózgu. Moim zadaniem w tej części "Kobiet" było zagrać  osobę o wyjątkowo złym charakterze, zrobić to w wielkim skupieniu i nie dać się porwać emocjom –  dodaje artystka.

"Kobiety mafii 2": czego mogą spodziewać się widzowie?

Agnieszka Dygant zdradziła również, czego widz może spodziewać się, oglądając 2. część obrazu Patryka Vegi. – Jest dużo sensacji i dużo miłości. Każda z nas za coś innego odpowiada. Za okrucieństwo odpowiadam ja, Kasia Warnke za humor i za te wszystkie momenty, gdy pękamy ze śmiechu, a Ola Popławska gra namiętność   skwitowała.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZET.pl/ SW