Zamknij

Agnieszka Mrozińska, gwiazda „Barw szczęścia” jest w żałobie. Zmarł jej ukochany tato

Sylwia Wamej
06.09.2019 14:04
Agnieszka Mrozińska
fot. Kamil Piklikirewicz/ East News

Agnieszka Mrozińska, znana z m.in. serialu „Barwy szczęścia”, przeżywa trudne chwile. 30-letnia aktorka straciła niedawno swojego tatę. Na Instagramie opublikowała poruszający wpis.

Agnieszka Mrozińska w żałobie. Gwiazda straciła tatę

Agnieszka Mrozińska na swoim Instagramie publikuje zdjęcia zarówno prywatne, jak i związane z pracą. Ostatnio w sercu Agnieszki oraz na jej profilu zagościł smutek. Aktorka pożegnała niedawno ukochanego tatę.

Tato będę za TOBĄ tęsknić. Spoczywaj w pokoju wiecznym i bądź tam na górze szczęśliwy. KOCHAM CIĘ. Twoja Córeczka – napisała gwiazda „Barw szczęścia”, dodając zdjęcie z dzieciństwa, na którym pozuje z ukochanym tatą. Pod postem aktorka „Barw szczęścia” dostała mnóstwo wsparcia od fanów, również od kolegów z serialowego planu.

Agnieszka Mrozińska prywatnie jest mamą 7-letniej Nadii

Agnieszka Mrozińska to gwiazda, która od 2011 roku gra w serialu „Barwy szczęścia”. Jest również związana z Teatrem Muzycznym Roma. 30-letnia aktorka ma również na swoim koncie role dubbingowe. Użyczyła głosu bohaterkom polskojęzycznej wersji Disney Channel: Mitchie Torres w filmach „Camp Rock” (2008) i „Camp Rock 2: Wielki finał” (2010), Allison „Sonny” Munroe w serialu Słoneczna Sonny (2008) oraz tytułowej bohaterce serialu „Violetta” (2013) i filmu „Tini: Nowe życie Violetty” (2016). Prywatnie Agnieszka Mrozińska jest mamą 7-letniej Nadii.

RadioZET.pl/SW