Zamknij

Agnieszka Radwańska potwierdziła występ w „Tańcu z gwiazdami”. „Dojdzie trochę adrenalinki”

Redakcja
22.01.2019 10:20
Agnieszka Radwańska potwierdziła występ w „Tańcu z gwiazdami”. „Dojdzie trochę adrenalinki”
fot. Instagram:@aradwanska

Najbardziej utytułowana polska tenisistka Agnieszka Radwańska potwierdziła udział w kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”. Czy wiadomo już, kto będzie jej partnerował? 29-latka wyznała, że wie, z kim chciałaby zatańczyć.

Agnieszka Radwańska to zdecydowanie największa gwiazda polskiego tenisa kobiet. W swojej karierze zwyciężyła w dwudziestu turniejach WTA. Jest drugą w historii Polką, która dotarła do finału turnieju wielkoszlemowego w grze pojedynczej (Wimbledon 2012). Była drugą tenisistką światowego rankingu, a więc drugim w erze open polskim sportowcem, który znalazł się w pierwszej dziesiątce. Wcześniej taki sukces osiągnął jedynie legendarny Wojciech Fibak.

Radwańska
fot. Instagram:@aradwanska

W listopadzie 2018 roku Radwańska ogłosiła zakończenie sportowej kariery. Zapowiedziała stworzenie sieci apartamentów w największych miastach w Polsce. Pierwszy z nich został już otwarty w Krakowie. 9 stycznia została ambasadorką dobrej woli UNICEF.

ZOBACZ: Agnieszka Radwańska to milionerka. Ile wart jest jej majątek?

Na początku stycznia pojawiła się informacja, że Agnieszkę będziemy mogli oglądać w dziewiątej edycji „Tańca z gwiazdami”. Tenisistka oficjalnie potwierdziła, że pojawi się na parkiecie.

Agnieszka Radwańska w „Tańcu z gwiazdami”

Radwańska potwierdziła swój udział w tanecznym show w programie „Wydarzenia i opinie” emitowanym w Polsat News. Jak sama powiedziała:

– Potrzebowałam kilku tygodni, aby podjąć tę decyzję. Wahałam się, ale pomyślałam sobie, kiedy jak nie teraz? Kocham tańczyć, zawsze to była dla mnie przyjemność, a okazji do tańca było bardzo mało. Przez 25 lat tenis zawsze był na pierwszym miejscu. Teraz po skończeniu kariery będzie to świetny trening, dojdzie trochę „adrenalinki”, wiec czemu nie.

W mediach społecznościowych pojawiło się także zdjęcie Agnieszki pozującej z innym uczestnikiem programu, Misterem Polski 2017, Jakubem Kucnerem.

Taniec z Gwiazdami
fot. Instagram:@tanieczgwiazdami

Nie wiadomo jeszcze, kto będzie tanecznym partnerem Radwańskiej, jednak ona sama nie ukrywa, że ma swoje typy.

– Zawsze była jedna osoba, z którą chciałam tańczyć. Mam nadzieję, że będę miała tego partnera, którego chciałam od początku.

Oczywiście życzymy, by Agnieszka odnosiła na parkiecie nie mniejsze sukcesy niż na korcie. Obok niej w programie zobaczymy między innymi Justynę Żyłę, wokalistę disco polo Czadomana, Dominikę Tajner-Wiśniewską oraz modelkę Annę Jagodzińską. Dziewiąta edycja „Tańca z gwiazdami” zapowiedziana została na wiosnę 2019 roku.

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Radwańska odznaczona przez Andrzeja Dudę

RadioZET.pl/MF