Zamknij

Aktorka „M jak miłość” w ciąży? To zdjęcie zaskoczyło fanów

Redakcja
23.01.2018 15:58
Iga Krefft
fot. Instagram

Iga Krefft, aktorka znana z roli Uli w serialu „M jak miłość”, zamieściła w sieci zdjęcie, które sugeruje, że jest w ciąży.

„Miłość” — takim krótkim komentarzem Iga Krefft opatrzyła swoją najnowszą fotkę na Instagramie. Na zdjęciu widać 22-letnią gwiazdę trzymającą dłoń na brzuchu w charakterystycznym geście.

Fani Igi na Instagramie od razu pospieszyli z gratulacjami: „Gratuluję! Nie ma nic piękniejszego niż nosić pod sercem maleńką miłość! Dużo zdrówka dla Was swoje”; „Jejku gratulacje” — piszą internauci. Czy rzeczywiście jednak ten charakterystyczny gest oznacza ciążę? Niektórzy komentujący w to wątpią. „Ile kebabów zjadłaś” — pyta ktoś. Na szczęście aktorka po pewnym czasie postanowiła sprostować. Na Insta Stories wyjaśniła, że to był tylko jej żart. Przyznała, że nie sądziła, że jej fani tak szybko podchwycą temat. Z jej strony miał to być tylko żart. "Po prostu jestem gruba" - zażartowała.

Niedawno informowaliśmy o tym, że inna aktorka, która pojawiła się w "M jak miłość" także jest w ciąży. Mowa o Karolinie Chapko, która pochwaliła się wtedy zdecydowanie bardziej wymownym zdjęciem niepozostawiającym żadnych wątpliwości.

RadioZEt.pl/SA