Zamknij

Aktorzy z "Harry'ego Pottera" pod 20 latach na wspólnym zdjęciu. Trudno ich rozpoznać [ZDJĘCIE]

09.12.2021 14:42
Harry Potter i Kamień Filozoficzny
fot. Materiały prasowe HBO Polska

"Harry Potter" powraca. Z okazji dwudziestej rocznicy premiery filmu "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" aktorzy ponownie spotkają się na planie. W internecie pojawiło się natomiast zdjęcie drugoplanowych aktorów związanych z serią. Trudno ich rozpoznać.

Aktorzy z "Harry'ego Pottera" pod 20 latach na wspólnym zdjęciu. Trudno ich rozpoznać. Problem mieli nawet najwięksi fani "Harry'ego Pottera". Z okazji dwudziestej rocznicy premiery pierwszej części "Harry'ego Pottera" mamy okazję ponownie zobaczyć razem obsadę. Jak się zmienił między innymi filmowy Oliver Wood czy Wiktor Krum?

Zobacz także:  Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts z nowym oficjalnym teaserem [WIDEO]

Aktorzy z "Harry'ego Pottera" pod 20 latach na wspólnym zdjęciu. Trudno ich rozpoznać

"Harry Potter i Kamień Filozoficzny" to produkcja, która zapoczątkowała piękną historię rozgrywającą się w magicznym świecie. Od premiery produkcji mija już dwadzieścia lat. Aktorzy związani z serią filmów "Harry Potter" spotykali się w Paryżu, gdzie odbyło się nagranie specjalnego odcinka z okazji rocznicy. 

Od ostatniego spotkania gwiazd filmu "Harry Potter" minęło sporo czasu. Nic dziwnego, że powrót na plan jest tak szeroko komentowany. Emocje budzą też metamorfozy, jakie przeszli aktorzy związani z produkcją. W momencie, gdy występowali w filmie byli dziećmi, a następnie nastolatkami, obecnie są dorośli i część z nich nie kontynuuje kariery aktorskiej. 

Największe emocje wywołała wspólna fotografia odtwórców Wiktora Kruma (Stan Yanevski), Oliviera Wooda (Sean Biggerstaff), Seamusa Finnigana (Devon Murray), Colina Creeveya (Hugh Mitchell) i jednego z pomocników Karkaroffa (Toga Safer). Poniżej można zobaczyć, jak bardzo zmienili się aktorzy.

Co ciekawe, Hugh Mitchell zerwał z aktorstwem i został fotografem (jego bohater nie rozstawał się z aparatem), filmowy Seamus spełnia się w roli ojca, bułgarska część obsady nie zrezygnowała z aktorstwa, a Sean Biggerstaff pasjonuje się gotowaniem.

"Harry Potter: Powrót do Hogwartu": kiedy i gdzie oglądać?

Spotkanie aktorów z okazji rocznicy filmu "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" zostało zaplanowane na 1 stycznia 2022 roku. Będzie można je obejrzeć na platformie HBO GO.

Zobacz także:  Reunion "Harry'ego Pottera": J.K. Rowling nie pojawi się w show HBO Max. Powodem była transfobia?

RadioZET.pl/mirror.co.uk