Zamknij

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell znowu razem? To pomysł Patryka Vegi

Redakcja
18.12.2017 10:26
Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell znowu razem? To pomysł Patryka Vegi
fot. ons.pl

A to niespodzianka!

Small World. Nowy film Patryka Vegi

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell znowu razem? Na pomysł zatrudnienia dawnej pary wpadł Patryk Vega.

Polski reżyser postanowił nakręcić anglojęzyczny film o przemycie dzieci. W głównych rolach – jak informuje dziennik „Super Express" – planuje obsadzić właśnie byłą parę: Alicję Bachledę-Curuś i Colina Farrella!

O czym ma być produkcja? – Oparta na dwuletniej dokumentacji historia rozgrywa się w Polsce, Rosji, Anglii i RPA. „Small World” jest filmem krzykiem, będącym protestem przeciwko handlowi dziećmi na świecie – zdradził Patryk Vega na łamach dziennika.

Zobacz także

Czy rzeczywiście dojdzie do produkcji? Tego jeszcze nie wiadomo. Dla dawnych zakochanych nie byłaby to jednak komfortowa sytuacja –  zwłaszcza, że przed laty hollywoodzki gwiazdor i piękna polska aktorka poznali się właśnie na planie filmowym, grali razem w filmie „Ondine" Neila Jordana w 2008 roku. Oboje grali głównych bohaterów i szybko ulegli swojemu urokowi.

– Spędzaliśmy na planie dużo czasu, w przerwach rozmawialiśmy o życiu, biznesie, wielu sprawach – zdradziła polska gwiazda w jednym z wywiadów.

Zobacz także

Patryk Vega ma być pod ogromnym wrażeniem aktorskiego kunsztu Bachledy-Curuś, która zagrała już u niego w głośnym obrazie „Pitbull. Niebezpieczne kobiety".

Czy rzeczywiście znów zobaczymy Alicję Bachledę-Curuś i Colina Farrella razem na ekranie? O wszystkich szczegółach nowej produkcji Patryka Vegi na pewno będziemy informowali na bieżąco.

RadioZET.pl/SI/Super Express