Zamknij

Alicja Bachleda-Curuś nie wystąpi w serialu TVN. Kto ją zastąpi?

Redakcja
06.07.2018 10:44
Alicja Bachleda-Curuś nie wystąpi w serialu TVN. Kto ją zastąpi?
fot. EAST NEWS

Alicja Bachleda-Curuś otrzymała rolę w nowym serialu TVN „Pod powierzchnią”. Niestety aktorka musiała z niej zrezygnować z przyczyn osobistych. Poinformowała o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kto wystąpi zamiast niej?

Choć Alicja Bachleda-Curuś nie może narzekać na brak propozycji zawodowych, fani od dwóch lat nie widzieli jej w krajowej produkcji. Ostatnim filmem, w jakim wystąpiła, był „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Rodzima publiczność z wielką euforią przyjęła zatem informację, że aktorka otrzymała rolę w nowym serialu stacji TVN. Niedługo jednak przyszło się cieszyć z jej powrotu.

Bachleda Curuś rezygnuje z roli

W serialu „Pod powierzchnią” Alicja Bachleda-Curuś miała wystąpić między innymi obok Bartłomieja Topy, Łukasza Simlata i Marii Kowalskiej. Jednak niedawny wpis aktorki na Instagramie zasmucił wszystkich, którzy czekali na jej serialowy powrót. Wydała bowiem oświadczenie, w którym informuje, że z przyczyn osobistych i rodzinnych zmuszona jest zrezygnować z powierzonej jej roli. Jednocześnie zaprosiła fanów do oglądania serialu i zapewniła, że trzyma kciuki za całą ekipę realizującą produkcję. Nie poinformowała, jaki konkretnie był powód rezygnacji.

Kto zastąpi Alicję Bachledę-Curuś

Jako, że zdjęcia do „Pod powierzchnią” miały rozpocząć się w lipcu, konieczne było znalezienie zastępstwa za Bachledę-Curuś. Na szczęście udało się je znaleźć dość szybko. Główną rolę w najnowszym serialu TVN zagra Magdalena Boczarska. Aktorka nie kryje zadowolenia z nowego zawodowego wyzwania. Dała temu wyraz na swoim profilu na Instagramie.

„Cieszę się na maxa, że zobaczycie mnie od października w nowej, dużej i ważnej dla mnie roli. Będzie się działo!”

EN_01317215_0397

To niejedyna produkcja, którą TVN uraczy widzów jesienią. Równolegle z „Pod powierzchnią” powstaje bowiem kryminalno-obyczajowa „Pułapka”, w której zobaczymy między innymi Agatę Kuleszę, Joannę Kulig i Kingę Preis.

RadioZET.pl/MF