Zamknij

Alicja Rega z „Małych Gigantów" wystąpi na Eurowizji 2017 [WIDEO]

Redakcja
02.10.2017 08:56
Alicja Rega z „Małych Gigantów" wystąpi na Eurowizji 2017 [WIDEO]
fot. YouTube

Alicja Rega z piosenką „Mój dom” wygrała Krajowe Eliminacje do Eurowizji Junior Song Contest Gruzja 2017. 14-letnia dziewczynka będzie reprezentować Polskę podczas wielkiego finału Eurowizji Junior, który odbędzie się 26 listopada w Pałacu Olimpijskim w Tbilisi, w Gruzji.

Eurowizja 2017 dla dzieci. Alicja Rega wystąpi w Gruzji

Na początku koncertu finałowego selekcji do Eurowizji Junior 2017 mogliśmy usłyszeć występ Olivii Wieczorek, reprezentantki Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2016. Młoda gwiazda zaśpiewała piosenkę „Mam tę moc" w duecie z Rafałem Brzozowskim, a także swoją piosenkę z Eurowizji „Nie zapomnij".

Zobacz także

O występ na Eurowizji 2017 stanęło dziesięcioro młodych muzyków. Na scenie zaprezentowali się kolejno: ASMki („Pod prąd"), Monika Urbanowicz („Płomień miłości"), Maya & Marcel („Tacy sami"), WAMWAY („Jesteś mym marzeniem"), Tomasz Bao („Pochodnie"), Dominika Ptak („Anioły"), Natalia Wawrzyńczyk („Nie jesteś sam"), Stanisław Kukulski („To co żyje w nas"), Alicja Rega („Mój dom") i Urszula Kowalska („Jestem jaka jestem").

Zobacz także

O tym, kto pojedzie do Tbilisi, zdecydowali widzowie i jurorzy, którymi byli: Artur Orzech, Sylwia Lipka i Natalia Szroeder. Ostatecznie zdecydowano, że w finale konkursu Eurowizja Junior 2017 wystąpi 14-letnia Alicja Rega, znana z występów w programie „Mali Giganci".

RadioZET.pl/SI