Zamknij

Amanda Bynes była nastoletnią gwiazdą. Dzisiaj trudno ją rozpoznać. Jak się zmieniła?

Roksana Orlicka
25.02.2020 16:03
Jak zmieniła się Amanda Bynes
fot. AP/East News

Amanda Bynes to amerykańska aktorka, która była niezwykle popularną nastoletnią gwiazdą. Wystąpiła w takich produkcjach jak "Ona to on" czy "Łatwa dziewczyna". Obecnie nie przypomina siebie sprzed lat. Jak wygląda i czym się zajmuje?

Amanda Bynes wygląda inaczej. Jak zmieniła się gwiazda? Osoby, które dorastały w latach 2005-2007, na pewno pamiętają Amandę Bynes. Aktorka zapowiadała się na gwiazdę amerykańskiego kina i występowała w filmach dla nastolatków. Obecnie próżno szukać jej na ekranie. Jak bardzo się zmieniła i czym się obecnie zajmuje?

Zobacz także: Top Gun: Jak obecnie wygląda Kelly McGillis, czyli filmowa instruktor Charlie?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

Amanda Bynes: jak zmieniła się nastoletnia gwiazda?

Amanda Bynes zapowiadała się na wielką gwiazdę. Wystąpiła w takich produkcjach jak "Ona to on", "Siostrzyczki" czy "Czego pragnie dziewczyna". Niestety, Bynes nie potrafiła poradzić sobie ze sławą i coraz częściej sięgała po alkohol i narkotyki. W 2013 roku aktorka trafiła do aresztu, a następnie została wysłana na obserwację psychiatryczną. Aktorka próbowała także popełnić samobójstwo.

Na prostą miała wyjść dopiero w 2017 roku, jednak problemy szybko wróciły. Obecnie aktorka ma 34 lata. Ostatni raz pojawiła się na ekranie w 2010 roku w filmie "Łatwa dziewczyna". Obecnie nie zajmuje się aktorstwem, chociaż jest aktywna w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że trudno ją rozpoznać. Amanda Bynes przeszła kilka operacji plastyczny i wytatuowała sobie twarz. Poniżej można zobaczyć jej aktualne zdjęcie.

Zobacz także: Netflix: lista filmów i seriali, które znikną z platformy w najbliższych miesiącach

Zagłosuj

Lubisz oglądać metamorfozy gwiazd?

Liczba głosów:

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

RadioZET.pl/RO