Zamknij

Amanda Bynes wraca do show-biznesu? Była dziecięca gwiazda wyszła z uzależnienia

Redakcja
28.11.2018 10:33
Amanda Bynes wraca do show-biznesu? Była dziecięca gwiazda wyszła z uzależnienia
fot. Instagram:@rlamandabynes

Amanda Bynes była jedną z największych gwiazd młodego pokolenia lat 90. i idolką wielu nastolatek. Jej karierę zrujnował alkohol i narkotyki. Aktorka jednak odbiła się od dna i planuje wrócić do show-biznesu. Zmieniła się nie do poznania.

O aktorce Amandzie Bynes nie słyszeliśmy od wielu lat, jednak w latach dziewięćdziesiątych była jedną z największych gwiazd filmów i seriali dla dzieci i młodzieży. Zadebiutowała w wieku zaledwie 10 lat jedną z głównych ról w serialu „All That”. Jej wizerunek tak spodobał się widzom, że już 3 lata później poprowadziła na kanale Nickelodeon autorski program „Szał na Amandę”, który zdobył dużą popularność również w Polsce. Bynes była w tamtym okresie idolką wielu nastolatek. Pojawiła się też w wielu filmach, między innymi „Czego pragnie dziewczyna”, „Ona to on” czy „Łatwa dziewczyna”, gdzie wystąpiła u boku Emmy Stone. Wydawało się, że przed młodą aktorką otwierają się drzwi do wielkiej kariery. Tymczasem 8 lat temu Amanda zniknęła z ekranów, a zaczęła pojawiać się na pierwszych stronach tabloidów.

Upadek Amandy Bynes

Sława niestety źle podziałała na Amandę, która zachłysnęła się imprezami, alkoholem i narkotykami. W mediach społecznościowych pojawiały się jej odważne zdjęcia i posty obrażające inne gwiazdy. Używki mocno wpłynęły także na jej urodę i kondycję fizyczną. Rozpoczęły się też kłopoty z prawem. W 2013 roku została zatrzymana przez policję i przewieziona na obserwację do szpitala psychiatrycznego. Była kilkukrotnie karana za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Mówiło się nawet o myślach samobójczych aktorki.

ZOBACZ TAKŻE: Demi Lovato komentuje przedawkowanie narkotyków

Amanda Bynes nie wyglądała najlepiej
fot. Instagram:@_amanda_bynes

Amanda Bynes odbiła się od dna?

Na szczęście w zeszłym roku pojawiły się informacje, że była gwiazda coraz lepiej radzi sobie w życiu. Poradziła sobie z uzależnieniami, poszła na studia i pragnie ponownie zabłysnąć w show-biznesie. Jak sama informuje, planuje powrót do aktorstwa. Niedawno udzieliła wywiadu dla magazynu „Paper”, w którym przestrzega przed trybem życia, jaki prowadziła.

– Trzeba być naprawdę ostrożnym, bo możesz stracić wszystko i zrujnować całe życie tak, jak ja.

Bynes pojawiła się także na okładce pisma. Trzeba przyznać, że wygląda o wiele lepiej niż na zdjęciach, które można było zobaczyć do tej pory. Schudła i sprawia wrażenie o wiele zdrowszej. Dla wielu fanów jest wręcz nie do poznania. Miejmy nadzieję, że 32-letnia już aktorka z powodzeniem zrealizuje swoje marzenia o powrocie na ekrany.

Amanda Bynes po zmianie
fot. Instagram:@ papermagazine

RadioZET.pl/MF