Zamknij

Amazon Prime za 49 zł rocznie. Nowa promocja serwisu, wraz z VOD

12.10.2021 12:48
Amazon - logo
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Amazon Prime, w tym Amazon Prime Video za jedyne 49 zł rocznie. Nowa promocja ma zachęcić użytkowników do korzystania z polskiej odnogi portalu sprzedażowego Amazon. Jak skorzystać z promocji?

Amazon Prime za jedyne 49 zł rocznie. Polski oddział sklepu internetowego Amazon przygotował promocję dla swoich klientów. Pakiet Amazon Prime, w którego skład wchodzi serwis streamingowy Amazon Prime Video dostaniemy teraz w promocyjnej cenie 49 zł rocznie. Oznacza to, że miesięczna cena użytkowania serwisu to zaledwie 4 zł. Co więcej – klientom wciąż przysługuje 30. dni darmowego okresu próbnego. Po ich ukończeniu możemy wybrać abonament 10,99 zł miesięcznie, bądź 49 zł za rok korzystania z usługi.

Amazon Prime na promocji – jak skorzystać?

Aby skorzystać z promocji polskiego oddziału Amazona, wystarczy wejść na stronę Amazon.pl, założyć konto i wybrać nowe warunki subskrypcji. W ramach promocji otrzymamy dostęp do darmowych dostęp z serwisu Amazon, platformy VOD Amazon Prime Video, platformy do gier Prime Games oraz do konta premium Twitch Prime.

Amazon Prime Video – co oglądać?

Biblioteka serwisu Amazon Prime Video bogata jest w ciekawe produkcje oryginalne oraz katalog filmowo-serialowy, na który składają się różnorodne szlagiery, z "Fleabag", "The Boys" czy „The Office” na czele.

RadioZET.pl/materiały prasowe Amazon.pl