Zamknij

Amazon pokazał pierwszy odcinek serialu z Joanną Kulig. Produkcja zbiera świetne recenzje

Redakcja
05.02.2019 16:13
Joanna Kulig zagrała mamę głównej bohaterki
fot. Piotr Kamionka/ Reporter/East News

Platforma Amazon Prime Video z okazji Super Bowl wyemitowała pierwszy odcinek serialu "Hanna", w którym Joanna Kulig zagrała matkę głównej bohaterki. Produkcja kilka godzin po premierze zdążyła już zebrać bardzo dobre recenzje zagranicznych mediów.

Serial "Hanna" Z Joanną Kulig zbiera świetne recenzje

Kariera Joanny Kulig idzie jak burza. Polska aktorka podbija zagraniczne salony i zagraniczne produkcje. Po roli Zuli w "Zimnej wojnie" 36-letnia gwiazda może liczyć na sesje zdjęciowe w poczytnych magazynach i role w ciekawych projektach. Serial "Hanna" z udziałem Joanny został udostępniony przez platformę Amazon Prime Video z okazji wielkiego sportowego święta, jakim jest Super Bowl. Odcinek dostępny jest jedynie przez 24 godziny, natomiast premiera obrazu przewidziana jest na marzec 2019 roku.

Jak informuje "Gazeta Wyborcza" serial zbiera świetne recenzje. O produkcji z Joanną Kulig napisało już wiele zagranicznych mediów, m.in. The Guardian, Screen Rant czy TV Guide. Serial oparty jest na obrazie Joe Wrighta z 2011 roku o takim samym tytule. Oprócz Joanny Kulig można zobaczyć m.in. Joel Kinnaman czy Mireille Enos.

"Hanna": o czym jest serial?

"Hanna" to historia nastolatki, która jest córką byłego agenta CIA, posiadającą niezwykłe zdolności. Nabyła je dzięki swojemu ojcu. Siła oraz sprawność żołnierza mają z niej zrobić idealną zabójczynię. Joanna Kulig zagrała matkę głównej bohaterki. 

 Moim partnerem był Joel Kinnaman. Mieliśmy skomplikowane sceny pościgów. Muszę przyznać, że bardzo mi się to podobało – mówiła Kulig w rozmowie z "Tele Tygodniem". Reżyseria serialu powierzona została Sarah Adina Smith. Z kolei scenariusz napisał David Farr.

RadioZET.pl/ Wyborcza.pl/ SW