Zamknij

"Ameryka Express 2" bez Agnieszki Woźniak-Starak. Wiemy, kto ją zastąpi

Maciej Friedrich
12.12.2019 10:51
"Ameryka Express 2" bez Agnieszki Woźniak-Starak. Wiemy, kto ją zastąpi
fot. Bartosz KRUPA/East News

Przed nami 2. edycja popularnego show "Ameryka Express". W roli prowadzącej nie zobaczymy Agnieszki Woźniak-Starak. Ma ją zastąpić Daria Ładocha znana z "Agenta Gwiazdy". Wiadomo już, kto będzie rywalizował o wygraną.

"Ameryka Express" to reality-show, które cieszy się równie dużą popularnością co poprzednik, czyli "Azja Express". Za nami finał pierwszej edycji, a wiosną 2020 roku na ekranach ma pojawić się drugi sezon show. Fani programu zastanawiali się, czy w roli gospodyni pojawi się Agnieszka Woźniak-Starak, która po tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka wycofała się z pracy w telewizji. Jak informuje portal Wirtualne Media, wiadomo już, kto zastąpi gwiazdę.

Ameryka Express 2: Daria Ładocha zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak

Według informacji portalu Agnieszkę Woźniak-Starak w "Ameryka Express 2" zastąpi znana widzom z "Dzień Dobry TVN" oraz "Agenta Gwiazdy" Daria Ładocha. Charyzmatyczna prezenterka kulinarna ma na swoim koncie trzy książki kucharskie, jest promotorka zdrowego stylu odżywiania. Swoje przepisy publikuje na blogu Mamałyga.

Według medialnych doniesień 2. edycja "Ameryki Express" ma być zarazem ostatnią odsłoną programu. Producenci postawili na duży rozmach.

- Wyścig toczył się w niezwykłych okolicznościach przyrody: majestatyczne wulkany, niedostępne dżungle, tropikalne wybrzeża Morza Karaibskiego. Zadania przekroczyły najśmielsze oczekiwania: uczestnicy musieli sprawdzić swoją wytrwałość, pływając po jeziorze w kraterze, gotując na szczycie wulkanu, czy próbując przysmaków Majów, niezjadliwych dla Europejczyka - zdradziło Wirtualnym Mediom biuro prasowe Grupy TVN Discovery Polska.

Według medialnych doniesień w 2. sezonie "Ameryki Expess" zobaczymy między innymi Grażynę Wolszczak, Pawła Deląga, Patrycję Markowską i Marcina "Różala" Różalskiego.

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl/MF