Zamknij

Ameryka Express: Aleksandra Domańska drugą Renulką: wredna, wieczna maruda

Redakcja
26.10.2018 16:09
Aleksandra Domańska
fot. Instagram

Za nami kolejny odcinek show „Ameryka Express”. Tym razem odpadli Lara Gessler i Piotr Sałata, bardzo lubiani przez fanów programu. Antybohaterką widzów staje się natomiast Aleksandra Domańska.

Aktorka Aleksandra Domańska, która w programie „Ameryka Express” udział bierze w parze ze swoim bratem, przez coraz więcej widzów oceniana jest negatywnie. Powiedzieć można, że jest kolejną „Renulką” tego show.
We wcześniejszej edycji show, jeszcze pod szyldem „Azja Express”, była już partnerka Kuby Wojewódzkiego, Renata Kaczoruk, była najbardziej nielubianą postacią programu. Kłótliwa, spiskująca i złośliwa – tak często oceniali ją widzowie programu.

Aleksandra Domańska niezbyt lubiana przez widzów „Ameryka Express”

Wygląda na to, że w kolejnej edycji taką „Renulką” jest Aleksandra Domańska. Widzowie coraz bardziej mają jej dość. Już od pewnego czasu jej notowania wyraźnie spadają, a po każdym odcinku pojawia się wiele komentarzy, w których fani programu nie szczędzą gwieździe słów krytyki.

„Domańska co odcinek tylko narzeka i cały czas powtarza, że kończy z programem. I mało tego, przez pół programu cały czas kamery kierowane są na nią I jej »urzekające« historie, co aż kusi żeby przełączyć program. Powinni odpaść i dać szansę osobom, które są ambitne i mimo że jest ciężko, potrafią się bawić”.

Domańska powinna odpaść?

„Już dawno powinna zrobić wylot skoro co odcinek narzeka, ze chce odejść z programu. Jej gadanie w każdym odcinku tego samego jest już okropnie nudne”.

„Kobieta jest zwyczajnie toksyczna, niszczy ludzi, którzy wchodzą z nią w jakiekolwiek relacje. W dodatku uważa, że to jest ok, że ona »tak już ma«. Nie, to nie jest ok niszczyć innych, zatruwać ich swoją toksyną, z czymś takim powinna sobie ta pani poradzić z pomocą specjalisty, a nie wyniszczać otoczenie” – piszą widzowie na Facebookowym profilu programu.

Wiele pozytywnych opinii zbierają za to Lara Gessler i towarzyszący jej Piotr Sałata.

„Masakra, a Domańska przez kolejne odcinki będzie biadolić jak nie chce tam być. Lara i Piotrek zasłużyli na dalszy wyścig”.

„Najfajniejsza para, a ta księżniczka ciągle marudząca gwiazda od siedmiu boleści pewnie wygra. Dramat” – komentują.

Renata Kaczoruk po udziale w programie „Azja Express” argumentowała, że realizatorzy programu celowo wybierali takie materiały i tak składali ujęcia, by pokazywały ją w niekorzystnym świetle. Tak czy inaczej, ostatecznie Renata na programie źle nie wyszła. Czy tak samo będzie z Aleksandrą Domańską?

RadioZET.pl//SA