Zamknij

„Ameryka Express”: Fani zażenowani zachowaniem Mateusza z Fit Lovers. „Jak nie ma kamer to mocniej lejesz?”

Redakcja
05.10.2018 15:43
„Ameryka Express”: Fani zażenowani zachowaniem Mateusza z Fit Lovers. „Jak nie ma kamer to mocniej lejesz?”
fot. Instagram:@fit.lovers

„Ameryka Exeress” to show, w którym uczestnicy często muszą sobie radzić z emocjami. Zadaniu temu nie podołał Mateusz z duetu Fit Lovers. W środowym odcinku w napadzie złości popchnął swoją dziewczynę. Reakcja internautów była natychmiastowa.

Pierwszy sezon „Ameryka Express”, który możemy oglądać na antenie TVN, cieszy się dużym zainteresowaniem. Ciekawe zadania, informacje na temat południowoamerykańskiej kultury oraz barwni uczestnicy przyciągają widzów przed ekrany. Oczywiście fani mają swoich faworytów. Do tej pory dużą sympatią cieszył się duet Fit Lovers. Pamela i Mateusz to para bardzo popularnych blogerów z branży fitness. Propagują sport, zdrowe odżywianie oraz pozytywne podejście do siebie i świata. Jednak środowy odcinek „Ameryka Express” wpłynie raczej negatywnie na ich wizerunek. A raczej wizerunek Mateusza.

Mateusz z Fit Lovers skrytykowany przez fanów „Ameryka Express”

Podczas środowego odcinka show Mateusz wydawał się poirytowany. Gdy przypadkiem uderzył się w głowę, siarczyście przeklinał i miał pretensje, że Pamela się śmieje. Jednak naprawdę zezłościł się podczas podróży autobusem. Pamela wyruszyła w podróż w krótkiej spódniczce, co wybitnie nie przypadło mu do gustu. Wywiązała się wymiana zdań.

– Pamiętaj, że jedziesz w sukience, mordo – ostrzegł partnerkę Mateusz.

– No i co, no i fajnie. Dobra stylizacja do dobrej gry – odparła Pamela.

W tym momencie Mateusz nie wytrzymał, popchnął dziewczynę i krzyknął: „Pamela, nie świeć d*pą!”. Reakcje była na tyle mocna, że 28-latka rozważała nawet opuszczenie programu. Ostatecznie jednak para doszła do porozumienia.

Zachowanie Mateusza nie umknęło uwadze widzów, którzy niemal natychmiast pod relacją z odcinka napisali, co myślą o tego typu reakcjach. Komentarze pojawiły się również na profilu Fit Lovers na Instagramie.

– Odstaw sterydy kolego. A Ty młoda uciekaj póki czas.

– Toż to tylko kwestia czasu, kiedy gościu w dredach spuści łomot tej blondi.

– Jak nie ma kamer to mocniej lejesz? Elo? Ten facet jest fatalny.

– Mateusz widać, że jesteś agresywny i zaborczy.

Miejmy nadzieję, że był to pojedynczy wybryk Mateusza i duet Fit Lovers w zgodzie i dobrych nastrojach będzie dalej uczestniczył w przygodzie.

„Ameryka Express” widzowie mogą oglądać w każdą środę, o godzinie 21.30, na antenie TVN.

RadioZET.pl/MF