Zamknij

„Ameryka Express”: Tomasz Karolak przerażony wypadkiem na planie. „To była dramatyczna sytuacja”

Redakcja
19.10.2018 12:14
„Ameryka Express”: Tomasz Karolak przerażony wypadkiem na planie. „To była dramatyczna sytuacja”
fot. Instagram:@amerykaexpress.tvn

Siódmy odcinek „Ameryka Express” przyniósł zdecydowanie zbyt wiele emocji, zarówno widzom, jak i uczestnikom. Wypadek autokaru spowodował, że Tomasz Karolak poczuł się zagrożony. Zaproponował, że wraz ze swoim przyjacielem odejdą z programu. Co się stało?

„Ameryka Express” to popularne show stacji TVN, które jest duchowym następcą „Azji Express”. Uczestnicy w parach starają się wykonać zlecone przez scenarzystów zadania, jednocześnie poznając kulturę i zwyczaje panujące w Ameryce Południowej. Trudne warunki i wysiłek fizyczny nieraz już wpływały na nastrój graczy. Pojawiały się kłótnie, przekleństwa i momenty załamania. W siódmym odcinku doszło jednak do ekstremalnej sytuacji.

Ameryka Express
fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Tomasz Karolak bał się o swoje życie

W siódmym odcinku „Ameryka Express” uczestnicy musieli dotrzeć do wyznaczonego punktu. Tomasz Karolak, Jakub Urbanowski, Lara Gessler oraz Piotr Sałata planowali podróż autobusem. Szokiem była dla nich informacja, że pojazd, którym mieli podróżować, spadł w przepaść na przełęczy położonej na wysokości 4700 metrów. Ostatecznie pary dotarły na metę jako ostatnie, a gracze nie kryli wzburzenia. Karolak tak skomentował sytuację:

– Ten etap nie powinien był się odbyć. W momencie, kiedy na tej trasie zdarza się wypadek, to po prostu wyścig powinien być przerwany. To przestał być wyścig. To zaczęło być... nie wiadomo co.

Aktor był na tyle poruszony, że zapowiedział odejście z programu. Uznał, że życie przerosło producentów show.

Ja mam taką propozycję, że ja i Kuba rezygnujemy z programu. Wtedy Lara i Piotrek zostają i będziecie mieli jasną sytuację. Mówię to z pełną odpowiedzialnością.

Ostatecznie jednak organizatorzy przekonali Tomasza i Jakuba do pozostania w programie. Niecodzienną sytuację w grze postanowiono rozwiązać, organizując dogrywkę. W siódmym odcinku nie odpadła żadna z par. Gracze będą ponownie rywalizować w środę, 24 października, o godzinie 21:30.

RadioZET.pl/MF