Zamknij

Ameryka Express: Tomasz Karolak w busie z tancerkami go-go

Redakcja
06.09.2018 14:21
Ameryka Express: Tomasz Karolak w busie z tancerkami go-go
fot. EAST NEWS/ Dzień Dobry TVN/ TOMASZ URBANEK

Pierwszy odcinek programu „Ameryka Express” wzbudził duże zainteresowanie widzów. Wśród uczestników, którzy zdecydowali się na wzięcie udziału w przygodzie, znalazł się Tomasz Karolak. Już na samym początku aktor znalazł się w niecodziennej sytuacji. Jak sobie poradził?

Tomasz Karolak to popularny i lubiany aktor, który jednak nie zamyka się tylko w jednej niszy artystycznej. Poza aktorstwem realizuje się także jako muzyk zespołu Pączki w Tłuszczu. Zdecydował się również na udział w telewizyjnym show TVN „Ameryka Express”. Jako swojego kompana wybrał podróżnika Jakuba Urbańskiego. Panowie dali się poznać jako osoby z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Karolak szczególnie rozbawił widzów podczas podróży do jednego z wymaganych do ukończenia zadania miejsc. Podróży, co warto podkreślić, w bardzo niecodziennym towarzystwie. 

Tomasz Karolak podróżował z tancerkami go-go

W pewnym momencie Karolak i Urbański wraz z drugą parą zawodników, Larą Gessler i Piotrem Sałatą, wsiedli do busa, który miał ich zawieźć na wyznaczone miejsce. Kierowca, który zabrał uczestników z dobrej woli, miał zajechać jeszcze po trzy osoby. Jakież było zdziwienie graczy, gdy znaleźli się pod klubem erotycznym, a do samochodu wsiadły trzy miejscowe tancerki go-go. Aktora zupełnie nie wybiło to z rytmu. Przeciwnie, zachował zimną krew i poczucie humoru.

Tomasz Karolak w "Ameryka Express"
fot. amerykaexpress.tvn.pl

„Dawaj te dziewczyny tutaj!” – krzyknął do kierowcy z Ekwadoru.

Gdy panie wsiadły do busa, nie szczędził zabawnych komentarzy. Przedstawił się między innymi jako bardzo znany polski aktor i wręczył jednej z kobiet bransoletkę, jak sam to określił, z Watykanu. Miała ją „nawrócić”. Bardzo rozluźnił tym atmosferę w pojeździe. Na koniec tak skomentował wspólną podróż:

„Ja mogę odpaść już po tej przygodzie”.

Jak widać, nawet wyczerpujące wyzwania fizyczne i obce środowisko nie mogą popsuć Tomaszowi humoru. Z pewnością na jego pozytywnym nastawieniu zyska cały program.

RadioZET.pl/MF