Zamknij

Ameryka Express: finał to ustawka? Fani zaskoczeni finalistami

Redakcja
22.11.2018 13:14
Ameryka Express
fot. Instagram

„Ameryka Express” dobiega końca. Znane są już pary, które dostały się do finału. O zwycięstwo rywalizować będą Fit Lovers, Maciej Musiałowski i Anna Małysa oraz Aleksandra Domańska i Dawid Domański. Wielu fanów programu nie kryje zaskoczenia.

Już za kilka dni wyemitowany zostanie finałowy odcinek „Ameryki Express”. W przedostatnim odcinku wytypowane zostały trzy pary, które walczyć będą o zwycięstwo. Niestety, fakt, że do finału dostali się Fit Lovers, Maciej Musiałowski i Anna Małysa oraz Aleksandra Domańska i Dawid Domański, wielu osobom po prostu nie odpowiada. Niektórzy uważają, że finału nie ma sensu oglądać, bo odpadły wszystkie najsympatyczniejsze i najbardziej przez widzów lubiane pary. Co ciekawe, wielu komentujących ma już swój zwycięski duet. I niekoniecznie jest to typowanie z sympatii, tylko... szukanie spisku.

Finał „Ameryki Express” ustawiony?

„Fit Lovers na pewno wygrali. TVN już ich aż nadto promował, a przez oglądanie ich aż na wymioty brało; to jej gadanie przez nos i wieczne ta noga na rozkracz, a on pajacyk fikołki” – żali się internauta.

„Dla mnie cały ten finał to ustawka i na dzisiejszym odcinku zakończyłam oglądanie sami obłudni ludzie zostali” – dodaje ktoś inny.

„No i kto pierwszy? Oczywiście Ukulele! Dziwnym trafem jak ich Karolaki przegonili, to nagle są pierwsi, żałuję, że nie było go wtedy co Ludwik z Michałem, wtedy by dostał prawdziwą szkołę życia, teraz niech wygra każdy poza nimi. A teraz widać, że ta edycja »Ameryka Express« i dwie ostatnie »Agenta«, to ustawka jakich mało. TVN porażka” – podsumowuje kolejny widz.

Ostatni odcinek „Ameryki Express” wkrótce

Przypomnijmy, że jakiś czas temu pisaliśmy też o tym, że widzowie „Ameryki” niezbyt pochlebnie wyrażają się o Domańskiej, którą uważali za toksyczną, marudzącą i psującą relacje. Niektórzy zauważali wtedy, że „druga Renulka”, jak o niej pisali, prawdopodobnie dojdzie do finału, czego by sobie nie życzyli, ale jak to z tymi „nielubianymi” bywa, często okazuje się, że mają szczęście. Jak widać, tamte „przepowiednie” się sprawdziły.

Finałowy odcinek programu 28 listopada o godz. 21:30 w TVN. Ciekawi jesteśmy, kto wygra.

RadioZET.pl/SA