Zamknij

„Ameryka Express”: odcinek finałowy. Kto i kiedy powalczy o wygraną?

Redakcja
22.11.2018 11:37
„Ameryka Express”: odcinek finałowy. Kto i kiedy powalczy o wygraną?
fot. Instagram:@amerykaexpress.tvn

Przed nami finałowy odcinek show „Ameryka Express”. W walce o główną wygraną zmierzą się trzy pary, które pozostały w programie. Kto będzie rywalizował i kiedy zobaczymy ostateczną rozgrywkę?

„Ameryka Express” to popularne show emitowane w stacji TVN, będące bezpośrednią kontynuacją „Azja Express”. Od września osiem par podróżowało przez Amerykę Południową, wykonując zadania przygotowane przez producentów. W co drugim odcinku eliminowana była jedna para, a jedna otrzymywała immunitet chroniący ją przed wykluczeniem. Format cieszy się dużą popularnością mimo kilku kontrowersyjnych sytuacji, jakie miały miejsce na planie. Filipowi Chajzerowi zarzucano nawet molestowanie seksualne.

Finaliści Ameryka Express
fot. Instagram:@amerykaexpress.tvn

Kto w finale „Ameryka Express”?

Przed nami ostatni już, trzynasty odcinek programu, w którym dowiemy się, która para zdobędzie główną nagrodę. Pierwszych finalistów poznaliśmy już w dwa odcinki temu. Immunitet i udział w ostatecznych zmaganiach zapewnił sobie duet Fit Lovers: Mateusz Janusz i Pamela Stefanowicz. Odcinek później dołączyli do nich: Maciej Musiałowicz z przyjaciółką Anią oraz Aleksandra Domańska z bratem Dawidem. Bardzo blisko finału znalazł się Tomasz Karolak ze swoim przyjacielem Jakubem. Panowie odpadli jako ostatni, ku niezadowoleniu wielu widzów.

Finałowy odcinek „Ameryka Express” widzowie będą mogli obejrzeć w środę, 28 listopada, o godzinie 21.30 na antenie TVN.

ZOBACZ TAKŻE: Fit Lovers: kim są finaliści "Ameryka Express"?

RadioZET.pl/MF