Zamknij

Ameryka Express. Uczestnicy i premiera

Redakcja
27.04.2018 09:06
Agnieszka Woźniak-Starak
fot. mat.prasowe

„Ameryka Express 3”: uczestnicy 2018 — kto wystąpi? To pytanie zadaje sobie wielu fanów programu TVN „Azja Express” i jego nowej wersji – „Ameryka Express”. Kogo będziemy mogli oglądać w nowym sezonie programu TVN? Oto uczestnicy „Ameryka Express”.

Ameryka Express. Uczestnicy i premiera

Kilka dni temu dziennik „Super Express” opublikował zdjęcia z lotniska tuż przed wylotem uczestników na plan programu „Ameryka Express”, który w tym roku będzie miał miejsce w Boliwii, Peru i Wenezueli. W programie wystąpią na pewno: Filip Chajzer i jego ojciec Zygmunt Chajzer, Magda Steczkowska, Lara Gessler, Aleksandra Domańska z bratem, Maciej Musiałowski znany z serialu „Druga szansa” czy Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz (blogerzy FitLovers). Według nieoficjalnych informacji swoich sił w gwiazdorskim wyścigu mają spróbować także Wojciech Błach i Tomasz Karolak.

Trzecia odsłona programu zyskała nową nazwę — „Ameryka Express”, ale prowadzącą pozostaje Agnieszka Woźniak-Starak.

Zagłosuj

Będziesz oglądać nowy sezon "Azja Express"?

Liczba głosów:

Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie „Azja Express” wystąpili: Zuzanna Bijoch i Julia Bijoch, Stanisław Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin, Dorota Gardias i Katarzyna Domeracka, Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz, Michał Piróg i Piotr Czaykowski, Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak, Tymon Tymański i Lucas Heller, Marta Wierzbicka i Oliwia Cabaj. Zwycięzcami 2. edycji „Azja Expres” zostali Antek Pawlicki i Piotr Ławrynowicz

Koncepcja programu jest bardzo prosta. Gwiazdy wyruszają w podróż po egzotycznych miejscach. Celem gwiazd jest pokonanie wyznaczonej trasy w jak najkrótszym czasie. Uczestnicy muszą sami zorganizować sobie wyżywienie, dach nad głową i transport.

Kiedy premiera? Odcinki „Ameryka Express” będzie można oglądać jesienią 2018 roku.

RadioZET.pl/SI