Zamknij

Anastazja Pazura w serialu „Barwy szczęścia”

Redakcja
07.05.2018 12:02
Cezary Pazura z córką Anastazją
fot. Eastnews

„Barwy szczęścia” — nowa postać w serialu. Do obsady dołączyła córka Cezarego Pazury, Anastazja Pazura. W kogo się wcieli? Zdradzamy wszystkie szczegóły!

Anastazja Pazura w serialu „Barwy szczęścia”

W nowych odcinkach serialu „Barwy szczęścia” pojawi się nowa postać — Dagmara. Wcieli się w nią Anastazja Pazura, córka Cezarego Pazury. Młoda aktorka zagra matkę, która choruje na depresję poporodową. Jej bohaterka będzie pacjentką Aleksandra (Krzysztof Wach).

— Anastazja jest po szkole aktorskiej Maćka Ślesickiego i bardzo się cieszę oraz jestem niezmiernie z niej dumny, że zaczyna realizować się w wyuczonym zawodzie. Nie ma większego szczęścia, jak to, kiedy własne dziecko osiąga sukcesy — powiedział jakiś czas temu aktor w rozmowie z „Super Expressem”.

Anastazję Pazurę zobaczymy po raz pierwszy w 1859. odcinku „Barw szczęścia”, który Dwójka wyemituje w najbliższą środę, czyli 9 maja, tradycyjnie o godzinie 20.10. Wcześniej młodą aktorkę można było oglądać m.in. w „Na dobre i na złe” i „Przypadkach Cezarego P.”, gdzie zagrała u boku ojca.

EN_01250462_0057

RadioZET.pl/SI