Zamknij

Gwiazda serialu lat 90. „Luz Maria” gra u Vegi!

Redakcja
23.10.2018 11:18
Patryk Vega Angie Cepeda Agnieszka Dygant
fot. Instagram

Angie Cepeda – kolumbijska gwiazda znana z hitowego serialu „Luz Maria” gra u Vegi. Będzie ukochaną bohatera granego przez Piotra Adamczyka.

Lata 90. w Polsce były okresem prawdziwego rozkwitu zagranicznych oper mydlanych. Jedną z nich była peruwiańska telenowela „Luz Maria”, która opowiadała o miłości biednej dziewczyny i bogatego mężczyzny. Aktorkę, która grała główną bohaterkę tego serialu – Angie Cepedę, kochały miliony ludzi na całym świecie. Teraz okazuje się, że 44-letnia dziś Cepeda gra u Patryka Vegi w „Kobietach mafii”.

Angie Cepeda u Patryka Vegi

Patryk Vega od pewnego czasu pracuje nad drugą częścią „Kobiet mafii”. W obsadzie tradycyjnie zabraknąć nie mogło aktorów, którzy są dobrze znani ze współpracy z tym reżyserem, ale zaskoczeniem z pewnością jest udział wspomnianej kolumbijskiej aktorki, megagwiazdy lat 90., Angie Cepedy.

Zobacz także

Jaka rola przypadła kolumbijskiej aktorce?

Druga część „Kobiet mafii” ukazywać będzie temat południowoamerykańskich karteli oraz handlu narkotykami. Film kręcony jest w Polsce i w Kolumbii, a jedną z postaci będzie piękna Kolumbijka, w roli której Vega nie wyobrażał sobie obsadzenia Polki. Stąd też wybór padł na Angie Cepedę.

Zdjęcia kolumbijskiej gwiazdy, która zagra ukochaną bohatera granego przez Piotra Adamczyka, Vega pokazywał już w social mediach.

Ciekawe, czy to będzie kolejny hit.

RadioZET.pl/SE/SA