Zamknij

Ania z "Rolnik szuka żony" w zaawansowanej ciąży. Pokazała bardzo duży brzuszek

Sylwia Wamej
10.09.2019 14:14
Ania i Grzegorz Bardowscy
fot. Mateusz Jagielski/East News

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" niebawem po raz drugi zostanie mamą. Gwiazda programu TVP jest już w zaawansowanej ciąży. Ania Bardowska pokazała mocno zaokrąglony brzuszek. Przy okazji poruszyła bardzo ważny temat.

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała duży, ciążowy brzuszek

Ania i Grzegorz Bardowscy po raz drugi zostaną rodzicami. Ania Bardowska chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia, na których widać już mocno zaokrąglony brzuszek. Na najnowszym zdjęciu Ania pochwaliła się bardzo zaokrąglonym już brzuszkiem. Nic dziwnego, w końcu termin porodu zaplanowany jest na listopad. Zdjęciu towarzyszy bardzo ważny wpis z okazji Światowego Dnia FAS, czyli zespołu chorobowego, który jest skutkiem działania alkoholu na płód. Żona rolnika podkreśliła, że w ciąży absolutnie nie należy spożywać jakiejkolwiek ilości alkoholu.

"To moja druga ciąża i wiecie czym chcę się pochwalić? Z ręką na sercu mówię,że w ciąży nie spożyłam ani grama alkoholu. Teorii, że lampka wina nie zaszkodzi mówię stanowcze nie ! Na wszystko w życiu jest czas. Wiem, że takich kobiet jak ja jest miliony ale warto o tym wciąż mówić. Miałam kiedyś w przedszkolu dziewczynkę z zespołem FAS i widziałam jak od startu jej życie było cięższe od innych. Nigdy bym sobie nie wybaczyła ,że sama zaszkodziłam własnemu dziecku" - napisała Ania Bardowska na Instagramie.

Ania Bardowska zaapelowała do internautek. Ważny wpis rolniczki

W komentarzach internautki postanowiły wesprzeć Anię w jej poglądach. "Aniu myślałam o Tobie dzisiaj, wyglądasz pięknie! Oczywiście popieram to co napisałaś", "dokładnie tak. Alkohol to alkohol. Ja również % mówię stanowczo nie w ciąży", "popieram w 1000 % i nie rozumiem kobiet świadomie decydując się na picie alkoholu w ciąży" - napisały zgodnie internautki.

Ania i Grzegorz Bardowscy poznali się na planie 2. edycji "Rolnik szuka żony". Grzegorz od razu wiedział, że Ania będzie wybranką jego serca. Szybko po programie zaręczyli się i wzięli ślub. Owocem ich miłości jest syn Jaś, a w listopadzie na świat przyjdzie ich córeczka.

Zagłosuj

Oglądasz "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW