Zamknij

Telekamery 2019: Anita Werner i Martyna Wojciechowska z wyjątkowymi statuetkami

Redakcja
26.02.2019 14:42
Telekamery 2019: Anita Werner i Martyna Wojciechowska z wyjątkowymi statuetkami
fot. Instagram:@martyna.world

Telekamery 2019 już za nami. Laureatkami statuetek zostały między innymi Anita Werner i Martyna Wojciechowska. Dziennikarki TVN odebrały w tym roku wyjątkowe wyróżnienia.

Telekamery 2019 już za nami. Gala wręczenia nagród przyznawanych przez magazyn telewizyjny „Tele Tydzień” odbywa się corocznie od 1998 roku. Zwycięzców wybierają czytelnicy za pośrednictwem głosowania. Wybierany jest między innymi najlepszy aktor i aktorka, osobowość telewizyjna, a nawet najlepszy juror. W tym roku szczególne wyróżnienia odebrała również trójka dziennikarzy: komentator sportowy Dariusz Szpakowski, słynna podróżniczka Martyna Wojciechowska oraz Anita Werner, znana widzom z TVN z prowadzenia „Faktów” oraz „Faktów po Faktach”.

>>Martyna Wojciechowska krytykuje koleżanki z branży. "Atak klonów"

Anita Werner
fot. Instagram:@faktytvn

Laureaci Złotych Telekamer 2019

Szpakowski, Wojciechowska i Werner odebrali Złote Telekamery, specjalne nagrody dla osób, które trzykrotnie zostały laureatami Telekamer. Anita, która z TVN związana jest od 18 lat, nie kryła wzruszenia.

– To jest dla mnie niesamowity wieczór, bardzo wzruszający. To jest nagroda od widzów, tak więc bardzo za wszystko dziękuję. Jest nagrodą nie tylko za wiele lat ciężkiej pracy, ale też dowodem na zaufanie, którym widzowie mnie obdarzają.

Również Martyna Wojciechowska nie kryła zadowolenia ze statuetki. Podkreśliła jednak, że przed nią jeszcze wiele zawodowych wyzwań.

– Złota Kamera jest wyjątkowa, bo w jakimś sensie jest podsumowaniem tego wszystkiego. Ale ja nie zamierzam niczego podsumowywać, ponieważ mam poczucie, że dopiero się rozkręcam.

 Pełną listę zwycięzców Telekamer 2019 znajdziecie tutaj